Jump to content

pričajte


Recommended Posts

jaooooj, slatke li muke, kako sam se samo prezdrao danas. kako ja mignem tako mi neko prinese chorbu, kuvanje, sarmu, pecenju ili neke o 4 torte...sto volim seoske slave i seoska vencanja od tri dana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ahaha, ladno bekstvo iz L.A. snejk pliskin najveci car ikada, my name is plisken! :D

to ide na onom pink family jednom u 2 nedelje. :)

inace, dan mi je bas bio bezveze. Presedeo sam kod kuce, nisam se mrdnuo. Sta vise, bas sam nervozan nesto, a ne znam sta da radim po tom pitanju. Iskreno se nadam da cu brzo zaspati, pa ce valjda sutra biti drugacija prica. :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Danas sam zaradio najtezih 500 dinara u zivotu preselo mi,pozvao me komsija da mu pomgnem da izbacimo iz kamiona bale sa senom ima covek koze ma sve zivo,ja otiso i on kao ti ces da mi dodajes dza bu ovo ono on posle 3,4 nemoze vise kao idem ja da odmorim jbg sta ja sad da mu kazem.i sam izbacujem iz kamiona i redjam tamo u neku kucicu gde drzi to bilo je negde oko 145 bala svaka teska odprilike 8-9kligorama nije trava bila lepo osusena em sto sam se iseko ko debili upeklo sunce,i kad sam zavrsio samo sto mi suze nisu krenule kad je izvadio 500din a lik ima penziju tipa 80.000 nezna sta ce sa parama em sto je bio i u nemackoj nekoliko godina pa dobija pare i odatle a lik zivi sam nezna sta ce sa parama....

matori, zato postoji "važi, to ti je toliko i toliko'' ... nisi jedini koji se zajebao tako, ali od tad se vodim ovom prethodnom rečenicom i svima lepo.

inace, dan mi je bas bio bezveze. Presedeo sam kod kuce, nisam se mrdnuo. Sta vise, bas sam nervozan nesto, a ne znam sta da radim po tom pitanju. Iskreno se nadam da cu brzo zaspati, pa ce valjda sutra biti drugacija prica. :)

nije ti dala, a?

Edited by Miksa

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

Oh no ...

I meni je bio danas totalno smor dan.

Danas kod moje rodbine sa babine strane seoska slava. Vrela pileca supa, sarma, jagnjetina, vashar, ringishpil. Zhao mi shto nisam tamo ...

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

Oh no ...

I meni je bio danas totalno smor dan.

Danas kod moje rodbine sa babine strane seoska slava. Vrela pileca supa, sarma, jagnjetina, vashar, ringishpil. Zhao mi shto nisam tamo ...

u Topoli?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

I meni je bio danas totalno smor dan.

Danas kod moje rodbine sa babine strane seoska slava. Vrela pileca supa, sarma, jagnjetina, vashar, ringishpil. Zhao mi shto nisam tamo ...

u Obrenovcu?

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

nisam bio prosle godine i ove godine, ali deluje kao beer fest u provinciji - posle vrelog letnjeg dana buljuk oznojenih tela, jedva obuchene zgodne zenske dece, koja lizhu stapice sa ruzicastom secernom vunom, dok se uz svuke cece ili seke mast sliva sa chela prodavaca rostilja.

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Koliko je los trip kad odrastes pa neko vreme ne budes u rodnom gradu i posle skonatas kad se vratis da to vise nije tvoj grad, da neki drugi ljudi pricaju svoje price i grade svoje detinjstvo, a ti si samo stranac u prolazu :(

http://www.youtube.c...h?v=eCG1aBssUbA

Edited by Capitaine Kotscha

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ja znam taj kraj ali ne znam gde je Bolman?Ka Belom Manastiru ili ?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

manje vina manje vina

Po svemu sudeci, bice lep ali izgleda mnogo tezak/topao dan. U svakom slucaju raspolozenje raste, samo kad nije kisa i vetar :D

Ali kako volim sto zivim preko puta posla, samo predjem ulicu i na poslu sam. Velika prednost. Ove kolege, koje dolaze prevozom sad kruze kao kisa oko Kragujevca, s'obzirom na ove radove. :)

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

HAE NEMKE CITA, E NEMKE KOLKO TI OD KUCE TREBA DO POSLA?? HAE HAE

Ej i ja idem posle posla na adu!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...