Jump to content

pričajte


Recommended Posts

kajao bih se ostatak zivota da nisam upisao gimnaziju, jeste teze (no shit) nego ostale, ali tu pocinju i zavrsavaju se njeni nedostaci...

@prirodni / drustveni, sto se tice konkretno smederevske, drustveni je mnogo laksi, bas kao sto je neko rekao, matematika/fizika/etc su im teletabis tezine, a za drustvenjacke predmete gulimo bulje podjednako...

des vlado, ko ti je razredni, pozdravi vecu caricu ako ti ona predaje fiziku:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

upisao sam petu gimnaziju! \o/

nadam se samo da ce mi dati da predjem na drustveni, posto je navodno laksi.

U, pa vidjacemo se onda verovatno, posto pozorisna sezona organizacije pocinje od septembra

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Ceo dan na Adi sa drugaricama , crk'o sam :D

@gimnazije deo , 3 beogradska je jedna od najtezih da se upise , ali se zavrsi ocas posla...dok npr peta , prva su relativno lake za upisivanje a posle...sjebes se koliko morash da uchish...hf u petoj

^.^

Link to comment
Share on other sites

Jel istina da na uglu Takovske i Cvijićeve ima hamburgerdžinica koju drži neki Mile Ćulibrk i gde su vrhunske pljeke, među najboljima u gradu?

Jeste, radi matori koji je poznavao naše selebritije i propao. Inače je zadrti srbenda, zato mu ne dovodi Amere, a posebno ne Hrvatre ima da vas otera u tri lepe. Takođe mu ne traži od priloga kečap, senf ili majonez zato što su to Američka govna!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

moj cale je isao isto u devetu i pricao mi je o nekoj budali koja je bila profesor geografije i koja je na prvom casu, prve godine, davao kontrolni sa pitanjima iz opste informisanosti, tipa najveci grad Pakistana, valuta Zimbabvea...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Pa recimo da je taj Bujosevic predavao i mom caletu i mojoj generaciji (na zalost meni ne), i to su urbane legende kao i uvek. Obicno ti uzasni grozni profani ispadnu najvece ljudine.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

dobro, zavisi sta upisujes posle. ja sam isto gimnaziju upisao po inerciji i zato sto nisam znao sta cu.

Nije problem meni sto ne znam sta cu, nego sto ne znam koliko ce da me drzi to sto hocu.

Sa jedne strane me vuce na neki rad sa komjuterima, programiranje, tako nesto, a opet, idu mi i jezici i muzika, tako da sam skroz zbunjen o tome sta cu kasnije.

U, pa vidjacemo se onda verovatno, posto pozorisna sezona organizacije pocinje od septembra

Ne kapiram, kakva pozorisna sezona koje organizacije?

Znam da u petoj ima neka glumacka sekcija, al nisam bas upoznat o cemu se tu radi.

@gimnazije deo , 3 beogradska je jedna od najtezih da se upise , ali se zavrsi ocas posla...dok npr peta , prva su relativno lake za upisivanje a posle...sjebes se koliko morash da uchish...hf u petoj

Jebiga, bitnije mi je da zapadnem u neko drustvo koje uci, nego da gledam da ucim sto manje.

Cesto se razbolevam, ne bih se nikako snasao ako nemam od koga da pozajmljujem sveske i to.

U kojoj si ti gimnaziji?

Edited by biohazard
Link to comment
Share on other sites

Pa recimo da je taj Bujosevic predavao i mom caletu i mojoj generaciji (na zalost meni ne), i to su urbane legende kao i uvek. Obicno ti uzasni grozni profani ispadnu najvece ljudine.

nisu urbani mitovi. taj lik je to uradio mom komsiji koji je upisao 96te

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Ne kapiram, kakva pozorisna sezona koje organizacije?

Znam da u petoj ima neka glumacka sekcija, al nisam bas upoznat o cemu se tu radi.

Imas Teatar 5 (pozoriste Pete beogradske) a imas i Teatar OKO (Organizacija kreativnog okupljanja gde sam ja) i obe izvode predstave u Kamernoj sceni Pete.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

da rezimiramo:

- po tvom iskustvu sve beogradske gimnazije su super

- nisi išao u gimnaziju

- ne živiš u beogradu

sreća pa je vića na moru, em bi tebe nahejtovao em bi mu pukao čir.

Pa nisam tako mislio. Zato sam i napisao da ne znam kakva je koja gimnazija u Beogradu.

Ali se kajem sto nisam isao u gimnaziju, zbog ljudi i atmosfere. Bio sam u svakoj novosadskoj gimnaziji (drzhao predavanja) i znam gomilu ljudi odatle i deluje mi bolje nego u strucnim skolama, sto verujem da i ne odudara mnogo od Vas.

Link to comment
Share on other sites

ja sam upisao teslu, iako sam do pet minuta pred predavanje liste zelja hteo u turisticku. I nisam zalio ni sekund. A i price ovu srednju je tesko zavrsiti, ovu lako... Pa niko normalan ne bi trebalo da ima ikakvih probleme u srednjoj

Edited by Shoocky
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...