Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bio sam danas do Hercegovine, oduševljavam se kako i dalje mogu da idem tamo iako su konobari kao da su ih zatvorili u kuću bez prozora i vrata i dali onoj "Ah mene pardon sine" babi iz "majka je usisala mićka" da čita naglas UPT topic.

Još donosi kafu na tacni svu ispolivanu, sa šećerom u onoj kesici koji je sav mokar od kafe, show živi. Al je čorba bila vrh :)

Link to comment
Share on other sites

upravo sam gledo veoma atraktivnu zhensku osobu kako povraca kroz nos :(

u ostalim vestima, pio sam vecheras posle milion godina bg pivo i smuchio mi se zhivot, kolko je gadno sunce ti jebem. matorci ostali da prespavaju u pozhegi posle neke svadbe, pa mi banuli drugari da gledamo juefsi 117 za chuku vremena, fak jea

Link to comment
Share on other sites

Bio sam danas do Hercegovine, oduševljavam se kako i dalje mogu da idem tamo iako su konobari kao da su ih zatvorili u kuću bez prozora i vrata i dali onoj "Ah mene pardon sine" babi iz "majka je usisala mićka" da čita naglas UPT topic.

Još donosi kafu na tacni svu ispolivanu, sa šećerom u onoj kesici koji je sav mokar od kafe, show živi. Al je čorba bila vrh :)

Ali nije li u tome draž?

Venecija gde renoviraju bastu u sred sezone (i ista je jebote kao 1970) gde pada cement po gostima, kelnerica prosipa fore iz 1956 (ali pokopala me je !!), restoran usce gde se ne sme menjati mesto i sladoled NEMA gromuljice....

jebes ove fensi gde crnogorcic studentic nosi lila kecelju i pravi se fin :)

nothing I'll ever say or do wouldn't be good as loving you..

Sramotis 2 zene sto su ostale na ruru.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Juče mi izgleda neki narkomani-drogoši obili Korsu :( Ako je bio neko od vas forumaša, da znate da ću vas naći! :) Razbili staklo iza suvozača, otvorili kola, ukrali radio (bez pločice), neke japanke/papuče (?), prazan ranac (valjda mislili da ima nešto u njemu) i ukupno tipa 10 dinara u sitnim dinarima. I "za džabe" napravili sranje. Ostalo sve drugo stoji u kolima, kišobrani, papiri neki, neki alat, itd itd. Srećom pa su osigurana bila stakla, jer to malo zadnje staklo je 8000 dinara. Ajd' kao radio je manji problem ... a recimo nisu ukrali zvučnike, valjda ih mrzelo da ih čupaju, šta ga znam.

Naravno, iako je parking između četiri zgrade i pored igrališta koje je puno celu noć, niko ništa nije video niti čuo...

Ali nije li u tome draž?

Pa to ti kažem, oduševljen sam kako i dalje mogu da idem tamo :)

Isto kao Orašac, onaj "serijal" matorih keša koji zaborave šta si naručio, onako skoro pa ti bace tanjir na sto ... genijalno.

@ Srba - Srbo brate, jel si živ? Dođi malo kod nas sa decom, dok ne prođe taj nezdravi vazduK kod vas tamo :)

Link to comment
Share on other sites

Uh meni su obili geca (4000 dnara zadnja leptirka) i prvi put uzeli kasetofon, drugi put su samo proverili da nema nesto unutra i otisli.

Zaprepascujuce je da me je keva oba puta pitala "pa jesu isprljali auto prokletnici dok su rovili" ?

da i meni su ukrali radio bez plocice, dakle KOJI CE IM TO DJAVO???

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Meni u suštini veći problem predstavlja baba, koja je od devedesetih pa nadalje u "pet reza na vratima i snajper" fazonu, jer po ceo dan gleda TV, na njemu naravno svako malo neko nekog ubio, neko nekog prebio, a "u titovo vreme nije bilo tako i mogao si da spavaš na klupi, a vidi sad zadnje vreme došlo" i onda bukvalno kad neki pijani prođu i zvone na interfon u 3 ujutru, ona već razvija teme kako su to lopovi pa gledaju da li ima nekoga kod kuće i onda će tako da dođu posle 5 dana i tralala... naravno i za ovo je "videla ona da se neko mota oko kola pre nekoliko dana, deca neka, a njih do tad nije videla, sto posto su oni".

da i meni su ukrali radio bez plocice, dakle KOJI CE IM TO DJAVO???

Možda ima neka druga ekipa koja krade ljudima pločice tipa sa stola u kafiću, ili od žena kad im ukradu celu torbu ... ne znam da li su uopšte te pločice ikako kompatibilne, pa recimo na većinu Pionira paše bilo koja Pionir pločica (sem onih naprednih). A možda jednostavno postoje i pločice kao rezervni delovi, pa posle preprodaju kad sastave funkcionalnu celinu.

Link to comment
Share on other sites

ili je jednostavno bilo

- ajde isčupaj taj radio dok ja skupljam ovu siću!

- ali nema pločicu?

- ma samo ti čupaj, uvaljaćemo već nekom te čipove izunutra!

- taj rad matori, pomeri se malo ne mogu da priđem radiu... jesi skupio tu siću već jednom?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...