Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sretoh Krekija na adi,lezhao iza mene,nije hteo da se javi dok mu ja nisam diskretno namignuo:P

Jebote kako je odvratno prljavo,moras da pobegnes na polovinu da bi pobegao od muljine i travuljine.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

posto su garisa i traktorista banovani, samo da dam jednu repliku na kacara

isli smo u istu najelitniju gimnaziju j.j. zmaj u ns i koliko znam momak je bio dobar ucenik i uopste nije glup, sta vise (iako sada ima para i staniju)

sa druge strane ftn moze da upise ko hoce i da studira, koliko znam menadzment je tamo prilicno lako upisati.

poz

nisam znao da je to najelitnija gimn u ns

Link to comment
Share on other sites

e vi sto rlujete tako svaki dan

imam pitanje za vas

jel svi imate svoja kola sa klimom

ili vas ne mrzi da se chvarite u gspu

prosto mi je neshvatljivo da vam je normalno da idete busom svugde svaki dan cisto iz zajebancije

ili mozda idete taxijem, ili sta kurac

Link to comment
Share on other sites

Juce parkiram auto u dvoristu i to na mestu na kom nikada nema ni malo hladovine.

Naravno nemam klimu, i kad sam usao dobro mi nije bilo.

Ali ni peske nije mnogo bolje, napolju 40 stepeni.

Koja koma od vremena.

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

Sretoh Krekija na adi,lezhao iza mene,nije hteo da se javi dok mu ja nisam diskretno namignuo:P

Jebote kako je odvratno prljavo,moras da pobegnes na polovinu da bi pobegao od muljine i travuljine.

Sto je najgore, ja i kad pobegnem na sred jezera, zamrsim se :/

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Hijaaaaaaaaaooo

koji fatality je pao sinoc....

elem, drugari, ja se ubio jako, i u jednom trenutku sam provalio da mi nema telefona , verovatno od skakanja ispo iz dzepa itd nekako...

da li je nekako ikako moguce da brojeve telefona iz tog telefona/sa te kartice povratim... a prepaid sam.

preminuo

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

da li je nekako ikako moguce da brojeve telefona iz tog telefona/sa te kartice povratim... a prepaid sam.

ne, eventualno mozhesh da povratish svoj broj ako imash onu plastichnu karticu sa koje si odlomio sim ili ako si je registrovao kod operatera na svoje ime. brojeve iz imenika ne mozhesh da povratish :(

Link to comment
Share on other sites

ne, eventualno mozhesh da povratish svoj broj ako imash onu plastichnu karticu sa koje si odlomio sim ili ako si je registrovao kod operatera na svoje ime. brojeve iz imenika ne mozhesh da povratish :(

glupi darko, ne treba ti ta plastika... Treba ti licna karta i 4 cesto koriscena broja sa te kartice.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...