Jump to content

pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Meni je True Legend nekako losh posle Ip Man-a, prvi i drugi deo filma su mi previshe razlichiti (kao dva odvojena filma). Gluma je onako, borbe su na nekim mestima nekako smarachke i preduge, a sin Sua me je pred kraj tako smorio da sam hteo da uzmem film i premontiram ga tako da ne bude tog "tata, tata, jao tata" sranja u njemu...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ahahah, jeste mali smarač, najjače mi što ga zovu Mali Feng ceo film, lol.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

TZ8Gd.jpg

The Host

Pristojna monster scifi komedija, sa standardnim elementom azijske dementnosti. Usred Seula je pojavljuje amfibijsko čudovište koje lovi ljude, i kada otme devojčicu protagoniste, njegova disfunkcionalna porodica se ujedinjuje da je spase.

Preporuka :)

Link to comment
Share on other sites

Odgledao malo 3D filmova koji su se pojavili skoro na trackerima:

Drive Angry in 3D - koji fail od filma! Trash, ali bash trash film, sa glupom prichom, loshom glumom, loshim efektima i snimljen u 3D-u... Jedina dobra scena u filmu je kada Kejdz prcajuci konobaricu ubija 5-6 likova [:D] 3D izgleda dobro, ali ne vadi ovaj film...

Yogi Bear 3D - tipichna dechija komedija sa tipichno debilnim scenarijem, ali za razliku od filma iznad ipak ima dobre efekte i ne smara toliko. 3D odlichno odradjen, napokon su ljudi pocheli da snimaju kako treba.

Sledeci film koji gledam vecheras - Sanctum 3D.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Drive Angry je jedan od najboljih "we just don't give a fuck" filmova koje sam u životu gledao, kao da je krojen po meri ludog Nikolasa Kejdža. Osim te scene sa konobaricom, meni je (pored gomile scena random nasilja) apsolutni favorit scena sa probijanjem policijske barikade, tačno se vidi da su namerno ubacivali kompjuterske efekte sa kraja osamdesetih.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Da, da film ubersmara u drugoj polovini.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

TRUE LEGEND

1289614060_true_legend_2010.jpg

Odličan u svakom pogledu, red drame, pa red akcije, pa malo smeha i tako u krug. Scene fajta su preodlično režirane i baš je loženje gledati ih (čak i ako se stiče utisak da neke od njih traju predugo, što nije mana međutim). Sve nekako deluje kao ozbiljnija varijanta Kung Fu Hustlea, tako da ne može da omane. Jedina veća zamerka je pomalo konfuzno skrojena priča, sa poslednjom trećinom filma koja deluje previše disjointovano u odnosu na prve dve, al s obzirom da je u pitanju prestilizovana origin priča o majstoru wushua/drunken fightinga, ne smeta mnogo.

hjuuu ovlazila sam, gledam ga pod hitno nadam se da nece da me iznevri

Red Ridding Hood - glup, plitak, bespotreban film.... Geri Oldman WTF?!?

:( ja gledala trejler odavno izgledao je bas kao da moze da bude dobar film

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Ponekad nocu sanjam Ivana kao bionic kid-a koji je ugradjen na svoju stolicu gajbi

sa koje hejtuuje po RURu cime zapravo replenishuje svoju manu i health bar...

Utome i jeste fora, drugi deo filma zapravo pokazuje koliko GADNO je sve postalo

kada je lik "izdao rejv" i te fore, plus naravno prikazuje onu gomilu lamera koji

su dosli i ostavili mu za par dana u galeriji milion dolara... :tf:

PS: a Benksi je car nad carevima...

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Nije los Brest, ali su kraj oduzili u tri lepe, plus sto su tu i tamo pokvarili atmosferu sa americkom/holivudskom patetikom. Ali vredi pogledati. Jednom.

jes duzi 20ak min vise nego sto treba, al jbg njima je brest tvrdjava simbol otpora sovjeta u ww2... ja patetike nisam osetio ni blizu koliko u bilo kom usa ww2 filmu, iznenadio sam se koliko je malo ima s obzirom da su rusi kao emotivniji od maera u svojim filmovima samo njihova patetika se drugacije prikazuje i drugog je tipa... deo film kada dodju sebi nakon pocetka bombardovanja i jurnu na nemce je uffff... na momente sam se najezio (a to odavno nisam osetio za vreme filma :) )

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam Unknown, nije los, malo neverovatna prica ali Liam Neeson je car i opusteno nosi film na ledjima. Drzao mi je paznju do kraja i nije mi bilo dosadno, blaga preporuka.

A ponovo sam odgledao Lost in Translation,Lucky Number Slevin i Layer Cake juce jer nisam imao net, stvarno su carski filmovi :)

Edited by nikita_

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Liam Neeson je kralj. Mnogo dobre filmove snima, a i personality mu je veoma zajeban, moze da odglumi svasta. Jedan od mojih omiljenih glumaca. A gledam danas osmu epizodu Legacy-ja i sve bolje i bolje epizode izlaze. Ako mu daju da radi film popalice ponovo holivud na tabacine. jbt ladno zivim za utorak i sredu u zadnje vreme, mk:l i sp :)

Link to comment
Share on other sites

ja kažem da je sranje. potpuni copy/paste prvog dela, što možda i ne bi bilo toliko strašno (meni jeste, al ajde, ako se prosto pomirimo s tim) da nisu odlučili da pride i ubace sijaset raznih melodramatičnih scena, zbog kojih je kec baš i bio kul jer ih apsolutno nije imao

tako da, fial

N4Ge3.png

:-)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...