Jump to content

pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ima G jos nekoliko epizoda SG:U da se odgleda, sto je snimljeno i to je to. Kruzi neka prica da ce neko da otkupi ali to je truba realno. Kao sto si i rekao, gomila hipstera i pedera sa SyFy-a ubijaju zanr. Zabole me za likove koji glumataju kako love duhove dok buku pravi kolega iz susedne sobe. Mene bi bio blam da mi je to posao, tipa "E, brate, sta radis ti?" sledi "Nista, pravim se da sam duh" [xx(]

edit: Zivo me zanima kako ces da odreagujes na Babylon5, matora a kultna :)

Edited by Pekarman

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

HEREAFTER

hereafter_movie_review_matt_damon_clint_eastwood.jpg

Relativno solidan filmić, bez obzira na ne baš vešto fokusiranu radnju i likove, i bez prave i jake poruke (osim da zagrobni život ne treba mešati sa religijom, valjda). Svi glumci solidni, ali opet bez mnogo materijala za rad iz mršavog scenaria, klinac odlično odglumio iako su mogli još više da ga potenciraju, i film otvara prilično impresivna scena cunamija, koja, iako na par mesta deluje fejk opet izgleda odlično, naročito u svom drugom delu (kad kamera rotira blizu oko likova koje nosi voda).

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

"MBR" po meni na kraju dokumentarca ispada totalni idijot ustvari, a ovi ostali kao puskom naterani da priznaju da je kul

meni je mbr ispao veća faca od svih ostalih ako nisu oni njihovi intervijuji izrežirani.

možda je mbr projekat od Banksija, ko zna, i onda ono što je rekao o mbr, i on i ostali, je u stvari maska. zajebancija street art umetnika.

ali ako su mislili stvarno ono što su izjavili, onda su jadni. mbr je veći umetnik od svih njih zajedno. :)

Link to comment
Share on other sites

drei

drei300.jpg

najbolji mi film na festu

sinopsis

A Berlin-set drama centered on a 40-something couple who, separately, fall in love with the same man.

ne mogu da stavim prst ni na šta posebno, prosto film kao celina, i ceo vajb tokom njega, mi je bio divan

u pitanju je tipična evropska drama, pa ko to ne gotivi nek zaobiđe, za sve ostale preporuka, tom tykwer car

Edited by Mr. Nobody

:-)

Link to comment
Share on other sites

nagledah se filmova u zadnjih nedelju dana: due date, torpa de elite 2, social network, kings speech, 127 hours. svi su mi na neki nacin odlicni. ok, due date sazluzuje "dobar" eventualno :). za true grit kapiram da cu se nakaniti da idem u bioskop jer se nacekah dobrog ripa.

nego nisam tim povodom postovao. htedoh da pitam, jel pratio neko novu sezonu futurame? prvih 5 sezona sam odgledao na preskok, tj odgledah 10ak epizoda ukupno, pa me zanima jel neophodno sve odgledati pre nego li se upustim u novu sezonu?

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

nego nisam tim povodom postovao. htedoh da pitam, jel pratio neko novu sezonu futurame? prvih 5 sezona sam odgledao na preskok, tj odgledah 10ak epizoda ukupno, pa me zanima jel neophodno sve odgledati pre nego li se upustim u novu sezonu?

Shto se tiche Futurame, moze se gledati i ovako, ali uvek ima nekih osvrta na stare epizode, tako da je preporuchljivo gledati sve sezone, pa tek poslednju.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

meni je mbr ispao veća faca od svih ostalih ako nisu oni njihovi intervijuji izrežirani.

možda je mbr projekat od Banksija, ko zna, i onda ono što je rekao o mbr, i on i ostali, je u stvari maska. zajebancija street art umetnika.

ali ako su mislili stvarno ono što su izjavili, onda su jadni. mbr je veći umetnik od svih njih zajedno. :)

hm... sve je moguce :)

Link to comment
Share on other sites

TANGLED

Watch-Tangled-Movie-Online.jpg

Prebolesna CGI animacija i neverovatni izrazi lica, klasično ispričana priča bez previše zezancija i rizika, pesme koje zapravo ne smaraju, ali se svo vreme oseća da su igrali sigurno i pravili non-edgy film koji treba da privuče što više publike u bioskope. Takođe, oseća se i nedostatak nekog pravog, epskog finala, bez obzira na nekoliko sjajnih scena (deo u krčmi, scena sa branom, scena sa lampionima i sl.). Konju dati Oskara, odlično je odradio posao.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Odgledah novi Tron - film je audio-vizuelno remek delo! Svidja mi se shto se nisu preterano trudili da objasne shta radi koji program i slichno, jer ionako nemaju pojma o tome :) Pricha mi je bila poznata jer sam igrao igru Tron Evolution koja je intro za film, tako da nije bilo nekih iznenadjenja. Sve u svemu, ovaj film mi je mozda vishe prijao nego original.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Odlgedao sinoc It's kind of a funny story. Dobar je film. Bas dobar. :)

Faster - meni se veoma svideo, lepo je videti kako Dwayne ponovo jebe kevu, vec sam ze zabrinuo da ce do kraja karijere snimati samo gluposti za dizni :P

Inace posto volim da da gledam Jackass, ortak mi je preporucio Dirty Sanchez, ovi su jos vece budale od Noksvila i ekipe :)

http://www.youtube.com/watch?v=KSj7y-752e8&feature=related

Overi i "The Dudesons".

Link to comment
Share on other sites

Ima G jos nekoliko epizoda SG:U da se odgleda, sto je snimljeno i to je to. Kruzi neka prica da ce neko da otkupi ali to je truba realno. Kao sto si i rekao, gomila hipstera i pedera sa SyFy-a ubijaju zanr. Zabole me za likove koji glumataju kako love duhove dok buku pravi kolega iz susedne sobe. Mene bi bio blam da mi je to posao, tipa "E, brate, sta radis ti?" sledi "Nista, pravim se da sam duh" [xx(]

edit: Zivo me zanima kako ces da odreagujes na Babylon5, matora a kultna :)

odgledao sam i drugu sezonu ono sto je izaslo, zaista steta sto i cela prva nije bila u tom fazonu, kako je odmicala druga sezona zaista su se popravili do iznad proseka i onda prc, sad krecu redovni izlasci epizoda sto su snimljeni i nema vise... realno ipak mi se svidela pred kraj serija.... najbolja mi je dilema, bozija volja ili kreacija neceg inteligentnog gde se manje vise sprdaju sa religijom :P realno gluma se popravila, izbaceni su dosadni likovi ili im smanjene uloge, ima vise price desavanja i sl... jebg, mnogo im je trebalo da se poprave...

babylon 5 sam pustao i pokusavao na momente, jebg nemam toliku vulju trenutno da gledam onu produkciju i vanzemaljce sa cudnim frizurama koji pricaju engleskim sa ruskim naglaskom ... ebga

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

istina. ne mogu da kazem da je nesto u filmu bash loshe, ali kada ga odgledash deluje bash nekako za zaborav

btw SG svet i Babylon 5 mi je neverovatno loshe odglumljen i jeftinog izgleda, ma kakva pricha bila. Jedino sto mogu da gledam od tv sf serija je bio Star Trek

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

istina. ne mogu da kazem da je nesto u filmu bash loshe, ali kada ga odgledash deluje bash nekako za zaborav

ma meni je radnja totalno glupa, misi'im ajde, ta pricha je malkice interesantna, ali mi deluje kao da je na silu napravljen, i josh traje 2 jebena sata....

Edited by InfernOwn
Link to comment
Share on other sites

istina. ne mogu da kazem da je nesto u filmu bash loshe, ali kada ga odgledash deluje bash nekako za zaborav

btw SG svet i Babylon 5 mi je neverovatno loshe odglumljen i jeftinog izgleda, ma kakva pricha bila. Jedino sto mogu da gledam od tv sf serija je bio Star Trek

O'rlly?

MalReynoldsFirefly.JPG

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...