Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

pisali za alkohol.0.66.Popio sam jebena dva velika jelena i nista mi nije falilo i nisam cak ni lagao policajca kad me je pitao da li sam nesto pio.Kontam da je to 10k i ne znam koliko bodova?Help?

To ti je 3 meseca bez dozvole sigurno, ne znam za kesh, al' tako neshto je.

Treba da uchim za ispit, nervira me vreme tako da ga necu ni uchiti izgleda. Ne mogu vishe, sve u kurac! ;c

.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Treba da uchim za ispit, nervira me vreme tako da ga necu ni uchiti izgleda. Ne mogu vishe, sve u kurac! ;c

+1

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

koliko me nervira vise ova kisa, popizdecu. Danas mi se vraca keva sa Rudnika, i moram da kazem da sam ove 3 veceri prazne gajbe vrlo lepo iskoristio (jos da sam sprcao,bilo bi 10+). Danas radim rodj nekim strancima, na engleskom radimo, bice zanimljivo. :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

izboli mi burazera od tetke jer nije hteo da da manijacima telefon i prikljucen je na aparate...

ne dao bog da nadjem govna pre pandura. ne dao bog. smesticu ih sve do jednog pored njega tako mi svega na svetu...

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

o/ jel si i ti kasno ustao druze po ne izlazenju iz kuce?

ja sam ustao u 5 do 4 i u kombinaciji sa sinocnjom kaznom molio sam boga da mi neko oduzme zhivot pre nego sto otvorim ochi,ali jebiga,ipak sam se probudio [|)]

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

spremio sam neku prezentaciju za dilpomski i sve sam kao u fazonu da zapravo en pricham ja tu mnogo neshto, medjutim ispade sad da bi to trajalo jedno pola sata, a kad bih ttrabunjao toliko profa bi me stavio na krst, odo da kratim:P

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...