Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odgledah veceras prince of persia: sands of time, nije los film, ali uopste, koliko je los bioskop u uscu =/

subtitles ko da cu dokucavali kucacom masinom, ozvucenje meh.

(gledao sam iron man 2 u IMAX-u pa mi je ovo ocaj)

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

Ortak i ja malopre sreli 2 klinke pijane raspicene, ne znaju gde udaraju i pitam ih ja - kol'ko bre vi imate godina?

I jedna mi kaze - Ja 13 a ona malopre napunila 14!!!1

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs574.snc3/31310_1336289132007_1374465323_30889989_4951589_n.jpg levo napunila 14.. Ne mogu da se skontam sa sobom od tad'... kuda tone ovaj brod? xD

eirscm.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ovo studriaje je surovo,covek moze biti samo alkos ili geek za nesto, sto je nezahvalan izbor :(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ortak i ja malopre sreli 2 klinke pijane raspicene, ne znaju gde udaraju i pitam ih ja - kol'ko bre vi imate godina?

I jedna mi kaze - Ja 13 a ona malopre napunila 14!!!1

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs574.snc3/31310_1336289132007_1374465323_30889989_4951589_n.jpg levo napunila 14.. Ne mogu da se skontam sa sobom od tad'... kuda tone ovaj brod? xD

Jesi im kao pravi iskusni 15godisnjak ukazao na sve stranputice koje ih ocekuju nastave li zvakati zvakace i pusiti duhana??

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Jeo sam neku sarajevsku pitu koja nije u sarajevskom, nego tamo u Fofi u Kralja Petra. Nije toliko loša, al' je do jaja masna, ono je katastrofa :)

Sad razmišljam, odigrao bih malo TF2, da se hvalim svojom zlatnom medaljom :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...