Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Bio sinoc na otvaranju Kresha (malo smaraju sa onim karticama mesto kesha i basovi su im malo prolupali ali cisto prostorno i ambijentalno splav je potpuno ok), posle po nagovoru otisao do Dafa na Autokomandi i smorio se kada su mi uvalili ledeni file...nikada vishe necu tamo jesti, nikada, nikada :)

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bio sinoc na otvaranju Kresha (malo smaraju sa onim karticama mesto kesha i basovi su im malo prolupali ali cisto prostorno i ambijentalno splav je potpuno ok), posle po nagovoru otisao do Dafa na Autokomandi i smorio se kada su mi uvalili ledeni file...nikada vishe necu tamo jesti, nikada, nikada :)

E DESI IGI E!

Ja isto ko igi... samo sto sam posle pokiso ko kurac do kuce!

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Bio jutros na fudbalu, sav sam mokar.

Otišao sam na Srbija : Cameroon

:D

Edited by aleksandar_

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Koji smor od vremena, veceras je trebalo da padne neko zezanje, medjutim grlo me steglo bas... U fazonu sam bolje da odspavam uz dozu ferveksa, nego dizadjem i da se sjebem jos vise... videcu jos...

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Bio jutros na fudbalu, sav sam mokar.

Otišao sam na Srbija : Cameroon

:D

ja vido kamerunce danas, gomila ciga ih smaraju da se slikaju s nj [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Koji smor od vremena, veceras je trebalo da padne neko zezanje, medjutim grlo me steglo bas... U fazonu sam bolje da odspavam uz dozu ferveksa, nego dizadjem i da se sjebem jos vise... videcu jos...

ja sam odlucio da se sjebem jos vise, a sledece nedelje moram da trcim po faksu i da zavrsavam pola stvari! ali bicu zen i bolest ce da odjebe lol!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ništa nisam ni otišao zbog kiše koja sad ni nepada.

Kupio karte za džabe, al kad vidim bolje da nisam ni otišao

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam se samo raspao u petak, bože dragi. Dal' je virus il' sam nešto loše pojeo, ali tako sam se ispovraćao, da je bilo strašno. I onda nisam znao gde sam, spavao sam (naravno sa buđenjem) od 18h do 12h.

A malopre sam bio do urgentnog, nevezano za to, kakvi sve likovi tamo dolaze. Naravno gomila baba, ali i polupanih faca.

Jedan izlazi, krv na sve strane mu šiklja iz glave, majica krvava do jaja, ovi ga vade (ali i on hoda) i sad kao da ga prebace na nosila, a on - "čekajte, čekajte, da isključim mobilni!" ovi kao - "pusti bre mobilni, daj ga meni"

Pa onda neki drugi, isto rascopana glavudža, izvode ga, ovaj nešto priča kao "kakav je to način, iz čista mira me napadoše!" a ova iz hitne pomoći priča lekarima "ma tuča neka u surčinu" a baja "nije tuča gospođo! nije tuča! NASILJE!"

ih, pa nisu oni izvalili, u tome je fora! :)

To ti misliš! Čekaj samo razgovor sa direktorkom u pondeljak! :)

Link to comment
Share on other sites

Skino zavoje sa kolena i ovako su se razlabavili da bih video da je poprilicno oteklo ispod -.-

@Lesko [:D] , jel ima logike da stavljam neke hladne obloge na ovo a?

hm, pa ne moze da ti skodi u svakom slucaju... Ali alkoholne obloge stavi, samo malo razredi vodom... Ono sto je sigurno, to je da moras da uzmes steznik. I nemoj da kupujes one neke jeftine varijante od 1k, nego pravi, jak, valjan. Mislim da su negde oko 6-7k.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

do sad sam tesio drugaricu, umrla joj baba jutros... a pre jedno 2 meseca joj je umro i deda i ta baba od tad nije bila ista,bila je nekako potistena.. kad se samo setim da nam je pre 2 dana postavljala da jedemo... tuga. danas si ziv, sutra te nema. izgleda da neki ljudi ipak umiru od tuge..

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...