Jump to content

World Cup 2010


Sa1Nt

Recommended Posts

Sto je najgore to je i istinia, krenulo je prozivanje u kovilovu dok su bili na okupljanju i tu je zamalo doslo i do tuce.Nemanja je cak i odbio da ide u afriku pa su ga Karadzic i Antic nekako namolili.Zato je i igrao ko pickica.

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Krenulo je prozivanje kako je Pantelic samo u repki zato sto mu je Deki kum, itd.A Pantelic naravno mora da vodi glavnu rec i valjda se Vidicu smucilo.

Mogu da demantuju koliko hoce ovo je info iz prve ruke.

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

a sta to znachi ako mu je Deki kum? Jel Stankovic najbolji igrach nashe repke i selektor?...

Boze ako te ima na nebesima, molim te ukini pravo Srbima da imaju fudbalske reprezentacije i te pare preusmeri na kosarku, vaterpolo, odbojku i rukomet, sportove gde se repke manje foliraju i pale a zapravo su nesto i osvojili

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Brate kakve veze ima Mihajlovic, covek veze nema sa savezom, lik trenira Fiorentinu... A meni je recimo rekao ortak, koji je radio u kovilovu (kao kuvar) za vreme priprema, da su svi ok likovi i da se zezaju non-stop, nikakvih svadja ni tenzija nije bilo. Kaze da su sve te price oko svadja/tuca iz kovilova dezinformacije, za dalje ne znam...

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Brate kakve veze ima Mihajlovic, covek veze nema sa savezom, lik trenira Fiorentinu...

Rečeno mi je(isto iz prve ruke :P) da je Mihajlović nazvao Stankovića odmah posle utakmice, pa mu je tu i rekao.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Hahahaha koja teorija ololo, smeh je to, demantovali su.Ne znam samo kako je tim novinarima u interesu, kapiram kao prodace vise novina ali jebo majku jel moguce da toliko ne vole Srbiju...

[roflmao] pa oni vole samo sebe rodjace :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Mihajlovic.Keva mi radi u savezu, dalje ne mogu da pricam.

Rečeno mi je(isto iz prve ruke :P) da je Mihajlović nazvao Stankovića odmah posle utakmice, pa mu je tu i rekao.

sada mi je mnogo lakse, moj 'info' je milijaseva zena :D lol koja je rezervisala letovanje za 25.6. :)

inace, 'procurilo' je i sledece, startna postava vs nemaca:

stojkovic

bane vidic subotic obradovic

krasic kuzmanovic stankovic bambi

pantelic zigic

:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...