Jump to content

World Cup 2010


Sa1Nt

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

P I C K O

pa ne stignem da izvrsim sve izmene,pa se iznerviram,nisam stigao npr ni evru ni sanju da ubacim(evra 8,sanja 10-11 poena),hajnce me usrao zato sto je vec bio tu,inace i njega ne bih stigao :)

a ne volim da se nerviram (citaj:gubim :D ) ,tako da,prepusticu krajnje prvo mesto nekom drugom [8D]

@topic

nisam gledao Cile :/ moracu da nadjem nesto na netu,jos od par ljudi sam cuo da su dobri :)

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

sad sam hteo da kazem da valja igrati na golove ali vidim agrsv-u ne ide...

Ne znam, ja sam imao neki osecaj da ce sto se kladionicara tice i biti ovakvo prvenstvo, zato i nisam igrao na pobede favorita i to, nego sam tako budjavio sa nekim golovima, prelazima i tako to i za sada sam dobar nekih 5-6k sa ulozenih oko 600 din... uglavnom me je polivalo ono da nece biti gola prvih 28 minuta i pose da ce neko dati, na sta je uglavnom lepa kvota oko 2...

e sad mozda nekome bude smesno pogotovo sto kladionicu nisam igrao dobre 4 godine, ali za sada to uspeva...

Link to comment
Share on other sites

Nema tu shta da se gleda. Kladionicama najvishe odgovara da favoriti gube ili igraju neresheno. U bilo kom prvenstvu ili kupu. Nema tu neke mudrosti :)

po toj logici mi dobijamo nemce

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

pusi ga smradino uterivaci ce sutra da pocnu da kucaju na vrata:)

redom meksiko 1, srbija 1, brazil ng, spanija, pa sad i urugvaj 0-2..nisam pogodio nista celo prvo kolo..osim cilea koji je doneo bednu nadoknadu u odnosu na izgubljeno..

ALI ZATO SUTRA OPET STROVALA NA MEKSIKO>AJMO DEBELI BLANKO UTERAJ IM DOK KUNTAM..da se probudim srecan i vidim 2-0 za meksikance :)

Link to comment
Share on other sites

P I C K O

kakav crni bunker, imali su vece sanse od spanaca. kako su me odusevili, svaka im dala

jebote, oni gube, i imaju MUDA da ih napadnu, i malo je falilo da daju jos jedan. a ja jednostavno ne mogu ni da zamislim da nasi tako igraju :/

jebote,ja sam zaboravio da napravim izmene za drugu rundu :(

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

biće sutra, 2-1 za nas, pozvoz

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...