Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pesacki u Banja Luci, povodom noci muzeja. Kreativno :)

foto000838.jpg

Edited by Capitaine Kotscha

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ne znam zasto bi mi rusio sneska, nit' je Banja Luka moj grad pa da se tu nesto razocaram, nit' sam to video u Beogradu :)

Na kojim je lokacijama radjeno u Bgu?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Kanda je ova prva na Dorćolu ispod studentskog parka?

Pa to je ta, Jevremova i Višnjićeva... ali ima još jedna negde. A sad kad razmislim, mislim da je kod nas sve započelo recimo u Subotici, sa slikom zebre, na zebri.

Link to comment
Share on other sites

U bre drede nisi video onoliko obvious klicu bar, ako nista drugo.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Дред хоће да каже да му је то толико обвијус да није ни приметио, тј. да су му клиће стално пред очима па се и не обазира више на њих, јер је почео да их види свугде где баци поглед.

јесам ли погодио Дреде?

:)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Evo sa mog mobilnog, par slikica uhvacenih u prolazu tu i tamo...

painting the house - FAIL

redhouse.jpg

Yeah baby, it`s a DISCO DONUT!

disco-donut.jpg

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Дред хоће да каже да му је то толико обвијус да није ни приметио, тј. да су му клиће стално пред очима па се и не обазира више на њих, јер је почео да их види свугде где баци поглед.

јесам ли погодио Дреде?

:)

Treba da se uchlanish u moju stranku, bio bi zamenik ministra drzave (tj podpredsednik po konvecionalnim nazivima)!!!

:D

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...