Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jeste bio talentovan, ali kod njega me užasno smara opsesivna želja za pažnjom i pogotovo parama

u celoj ekipi nadrealista od njega su mi gotivniji i ernst i magrit i tangi. samo nisu izigravali majmune po parizu, pa svet nije čuo za njih u toj meri

прво да се сложимо да Дали није био талентован, већ да је био геније. даље, генијима је дозвољена социјална неприлагођеност и ексцентричност.

а ја га БАШ волим због његовог лудила, иза којег се крила ужасна несигурност у себе. бар је нашао начин да се искаже...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

e sad, jedno je ako si ekscentrican i socijalno neprilagodjen, a drugo ako setas mravojede po ulici, nije on setao mravojede zato sto je bio ekscentrican nego zato sto je privlacio paznju. kad si ekscentrican imas cudno ponasanje, frizuru itd iz razloga sto si...pa, ekscentrican i imas ekscentrican ukus, bole te patka sta ce drugi da ti kazu, malo si neurotican i tome slicno. a ako setas mravojeda po ulici (koji, eto informacije radi, nema veze sa slikarstvom:) ) onda si ili budala ili marketinski bog (a dali je ovo drugo).

sto ga ne osporava kao umetnika, ali isto tako ga i ne uzdize. njegove slike neka govore o njegovom slikarstvu.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

znam da je ovo bilo pre jedno deset godina, te da je vrlo vintage, ali opet slucajno naleteh i i dalje je oldi bat goldi:

f-identifying-wood-5314.jpg

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...