Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

jadan pas :((

au ja tek sada to video, nisam ni znao!

ne bi me cudilo da je neka policijska namestaljka, posle svih onih emisija insajdera i price o povezanosti navijaca sa mafijom.

sever je bio nikada brojniji u poslednjih nekoliko godina na malim utakmicama.. mozda je to nekome zasmetalo ..

koji si ti mamlaz

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vrlo brzo me smori kada duzi vremenski period imam uobicajen tok dana... Smorilo me je kada sam spavao do 2 i blejao ceo dana, onda sam poceo da ustajem u 7, treniram i radim ceo dan i prvih mesec dana sam bio do jaja srecan, sada je i to preraslo u kolotecinu, moram naci neki hobi...

Link to comment
Share on other sites

00-24h i 365 dana u godini radi Rajfajzen u okviru Grand Kazina u Hotelu Jugoslavija :)

jes vala, al moraš biti član kazina.

jebote,poginuo predsednik Poljske,i danas je u Srbiji dan zalosti... wtf?!

nije to ništa neuobičajeno.

Link to comment
Share on other sites

jes vala, al moraš biti član kazina.

Izvadis karticu (popunjavanje podataka i slikanje traje ukupno 3 do 4 minuta, a posle uletis sa tom istom i popijes pice-dva za dzabe (mada ogranicena je kartica na 300 poena cini mi se, a i moja je ionako istekla prosle godine, nisam je koristio mesecima)

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Jbt kako sam se zeznuo,poneo sam jaknu sa sobom do faxa,umro sam...mokar sam kao vepar...

Pa to jeste, al' kad je muka coveku da nesto zavrsi (iz bilo kog razloga) najlakse je postati clan kazina, kad je besplatno i plus dobijes dzabe pitje ;)

+ dobijesh 300 din da igrash :D i mozhesh da pijesh koliko hocesh... :)

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ti početni krediti važe samo za piće, mada moguće da se varam.

@ kruko - Pa ne možeš da uđeš u "kompleks" ako nisi član, što podrazumeva i mesta kao što su restorani (Kameleon, Džindžer itd) i pomenuta banka. Oko toga smo čak i imali neke probleme kad smo prvaili neke promocije, ali tako je :)

Link to comment
Share on other sites

ja sam se učlanio kad mi je ponestalo keša na nekoj svadbi pa sam krenuo do bankomata :D

verovatno sam izgubio karticu u međuvremenu, a baš se spremam da odem do džindžera nešto, pa ne znam koja je procedura za nekoga ko je već član al nema karticu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...