Jump to content

kuda ide srpski sport ?


Doca

Recommended Posts

Brate Pantic kida kako brani u Debrecinu,on bi trebao,i Mihajlovicev nije lol gol kao protiv Bajerna,ono je ocigledno,namerno pustanje,od Mihe se odbila lopta...

SD Partizan je najtrofejnije sportsko drustvo na SVETU rodjace,tako da tu staje prica

A Vidic je smradina,znam ja njemu caleta preko ortakovog ortaka koji ima ortaka koji je iz Uzica,kaze ne salje novac caletu i tako to,nije ni cudo sto se posvadjao sa Kezom koji je poznat kao lafcina i glupo je da on ispasta u celoj prici...

i mozda izgleda smesno,ali sva ta silna namestanja (semi kes-a) skupo su kostala,koja je na kraju dovela cak i do raspada sfrj,posto hrvati i ostali nisu mogli da trpe tu kradju,nije ni cudo sto je rascep poceo na maksimiru,mucni malo glavom,sve je cisto !

Um caruje, Dundo Maroje!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pantic u Debrecinu... [:(] hahaha madjarska liga hahahahaha

brate u repki ne igraju dobri ljudi nego kvalitetni fudbaleri...

hahaha svaka tebi cast kakvu mastu ti imas... [8D]

evo samo da te obavestim,zbog zvezde je poceo 2 svetski rat i bombardovanje i 11sep STC i najnovije namestili smo 2 bombe pre par dana u rusiji...i tu nije kraj! [:D]

@Doca.

bas sam grobarcina! [:D]

Edited by ManBearP1g

It's half man,half bearpig...NO,its half bear,half manpig....half pig,half manbear?

Link to comment
Share on other sites

nije mogao da nastane ww2 posto je zvezda osnovana posle istog...

Pantic sabija,si ga gledao u ligi sampiona ? Bolji je od onog golmana za rukomet...sabana Stojkovica.

ali,ponavljam,sve je to zvezdin lobi i jadan Antic ne moze da se odupre istom,zbog toga cemo puci na SP,sve mi je jasno kada su ga primorali da zove Lekica,pa bolje da stavimo frizider u spic umesto njega,vise golova bi dali...

Um caruje, Dundo Maroje!

Link to comment
Share on other sites

Stoji sve to da je Stojkovic kesa i da je on najveca rupa u ekipi...realno disljenkovic bi trebao da brani ali kobas sad! [b)]

Ali ajde sad ozbiljno,reci lepo po tvom misljenju kom igracu nije mesto u rep i koga bi ti stavio...(naravno treba da stavis boljeg igraca,ne da izbacis zvezdinog igraca da bi gurnuo nekog grobarcica)

sto se tice lekica,decko je odigrao vrh prvi deo sezone pa je pozvan za prijateljsku utakmicu isto kao i petrovic,a on i da ode u JAR nece da vidi teren,osim ako nam se ne povrede zigic i jos neko...tako da ne pije vodu da je zvezdin lobi..ako je tako zar bi zvezda gurala petrovica???

i to tvoje jadan antic...pa brate sa ovom ekipom smo bili prvi u kvalifikacijama i prali sve redom,tako da i ako je rep pod uticajem zvezdinog lobija ocigledno je da rade dobar posao posto smo se plasirali direktno...

a i koliko znam jedini Anticev uslov da prihvati posao selektora je bio da mu se niko ne mesa u posao,pa isto tako mislim da je selekcija igraca iskljucivo njegova i da ne postoji uticaj nikog osim njega ko ce da igra u rep...

It's half man,half bearpig...NO,its half bear,half manpig....half pig,half manbear?

Link to comment
Share on other sites

bolji je i pantic

evo,pored pantica,ubacio bih kezmana umesto lekica,smiljanica umesto milijasa,duljaja,ilic...

a bili smo prvi u grupi samo zato sto su rumuni i francuzi jadni,usralo nas do jaja,ima da nas nabuse sve 3 repke na svetskom,ako se nesto ne promeni,mora vise da se stane na put tom zvezdinom lobiranju !

Um caruje, Dundo Maroje!

Link to comment
Share on other sites

Brate ja sam tebe ozbiljno pitao da ubacis bolje igrace a ti si uradio tacno ono sto sam ti rekao da ne uradis u zagradi...

1.Kezman----ROFL

2.Smiljanic----Milijas je od njega kreativniji,bolje kretanje ima,bolji sut/centar-sut

3.Duljaj------koj je bre tebi kurac...lik bre ima 35+ god igrao je sa mijatovicem i ekipom...nema veze sa fudbalom osim da lomi igrace...ROFL jos veci nego za kezmana...

4.Ilic-----zasto sam imao osecaj da ces njega da nabrojis...ROFL kao i za duljaja...a

ovako sine nabrojao si 4 vasa najveca igraca i idola,ustvari su panjevi i ne da ne zasluju da igraju u rep nego nemaju mesta ni u ovoj rep super lige...

Edited by ManBearP1g

It's half man,half bearpig...NO,its half bear,half manpig....half pig,half manbear?

Link to comment
Share on other sites

ja tvrdim da su oni bolji od ovih cigana,samo nisu pogurani od strane drzave i nisu mogli da dodju izrazaja takvog,milijas je pogledaj pola ekipe nase iz prve postave,niko ne igra u prvim postavama...u klubovima nema guranja od strane zvezde kao u repki i to je sustina...

STOP CIGANSKOM LOBIJU U SRPSKOM FUDBALU !

Um caruje, Dundo Maroje!

Link to comment
Share on other sites

Čekaj brate, za Duljaja si rekao ROLF, a ne ROFL... Odluči se.

evo odlucio sam se [;)]

@Alpha

Da brate vidim Kezman,Duljaj i Smiljanic su sigurni u prvoj postavi i otprike su najbolji igracu u svojim ekipama...NOT!

a to sto ti tvrdis to je tvoja stvar,ja mogu samo da ti kazem da si oslepO od tvoje "ljubavi" prema partizanu...

a i kad pogledas rep,vidis da samo milijas i zigic ne igraju u prvim postavama...Zigic zbog debilnog trenera i ville,milijas neam pojma zasto,ali ne postoji opcija da duljaj/smiljanic mogu nekog da zamene...jednostavno prihvati da vasi igraci nisu dovoljno dobri i gg...znamo svi da bi voleli da budete zvezda...uostalom imate je u sred grba! [;)]

Edited by ManBearP1g

It's half man,half bearpig...NO,its half bear,half manpig....half pig,half manbear?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...