Jump to content

#ePlay.rs


vasic

Recommended Posts

Fina je ideja i nije lose igrati se malo iz zezanja, a i nagradice su fine... Naravno da ima retarda, ali uvece uglavnom ostanu ovi "bolji" igraci pa ne bude lose... Samo ima retardiranih admina, a i onaj Stivens sto juri sony 3, kad god krene da gubi njemu daju replace da ne izgubi bodove, jednom je cak i sam sebe replaceovao kao admina pa nije imao ko da vodi mec, to je bio vrhunac.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nazalost neki ljudi nemaju shta da rade u zivotu ili su i sami nezadovoljni svojim zivotom, pa bi radije pljuvali po nekome ko se trudi da napravi i osnuje neshto, pre nego da mu pomogne i posavetuje. Svi traze dlaku u jajetu, svi su pametni preko interneta, ustvari uzivo ne smeju u ochi da te pogledaju, chast izuzecima, onaj ko treba pronaci ce se u ovom tekstu :)

Link to comment
Share on other sites

Nazalost neki ljudi nemaju shta da rade u zivotu ili su i sami nezadovoljni svojim zivotom, pa bi radije pljuvali po nekome ko se trudi da napravi i osnuje neshto, pre nego da mu pomogne i posavetuje. Svi traze dlaku u jajetu, svi su pametni preko interneta, ustvari uzivo ne smeju u ochi da te pogledaju, chast izuzecima, onaj ko treba pronaci ce se u ovom tekstu :)

ne kurci se sto si dobio voice =)))

Link to comment
Share on other sites

jel ti zao sto ti nisi ?

pod 1. ono sam napisao zato sto se znamo licno i to je sala

pod 2. diskretan odgovor,naravno da mi nije zao,te gluposti me ne zanimaju,sto ne znaci da necu svratiti da opalim koji metak i dobijem eventualno ban, od nekog fucktarda...

edit : da ne ispadne da nisam probao a tupim ga,2 reci opisuju pravo stanje ove stvari a to je TOTALNI KOLAPS...serveri djene djene,bot puca non stop,od 4 gathera nisam odigrao ni 1,zamalo da odigram 4-ti ali se ispostavilo da bot kasni,ne registruje skor bla bla,a prva runda kako igram,upadamo B,reshavamo,polazim da defam,cak nisam ni zurio nego sam bio najblizi baja me pukne pretekne i krene da defa,posaljem mu 2 metka u glavu,on sledecu rundu tard trazi moj ban...naravno mogo je samo on da ga dobije,nastavljena igra i uh...smorio sam se,a sta reci kad je baja napravio aztec,pitaju ga zasto aztec,on kaze "moze mi se ",tako sam ja lepo izgubio dobrih 1 h ako ne i jace...Bjeko ovo je losija organizacija cak i od onog tura koji je organizavao ikac =)))

Edited by mohr
Link to comment
Share on other sites

admin dukinho - http://img218.imageshack.us/img218/7904/chatkt.jpg

nego, prvo sto je previse retarda koji su u fazonu : brate, sto nisi dosao na b, tamo su - " MOZE MI SE" , znaci takav retard ne zasluzuje da zivi...

onda npr. stivens, koga nikad nisam video da je zavrsio partiju u kojoj gubi jer juri poene..prvi put je bio admin, izasao je samo kada su gubili mnogo, razlog : nestala struja u pola grada, drugi put takodje admin, izadje opet, tada mu je valjda cs pukao ili sl, treci put nije bio admin, opet je gubio, i tada je ni manje ni vise prosuo sok po kompjuteru kako kaze njegov drugar

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

edit : da ne ispadne da nisam probao a tupim ga,2 reci opisuju pravo stanje ove stvari a to je TOTALNI KOLAPS...serveri djene djene,bot puca non stop,od 4 gathera nisam odigrao ni 1,zamalo da odigram 4-ti ali se ispostavilo da bot kasni,ne registruje skor bla bla,a prva runda kako igram,upadamo B,reshavamo,polazim da defam,cak nisam ni zurio nego sam bio najblizi baja me pukne pretekne i krene da defa,posaljem mu 2 metka u glavu,on sledecu rundu tard trazi moj ban...naravno mogo je samo on da ga dobije,nastavljena igra i uh...smorio sam se,a sta reci kad je baja napravio aztec,pitaju ga zasto aztec,on kaze "moze mi se ",tako sam ja lepo izgubio dobrih 1 h ako ne i jace...Bjeko ovo je losija organizacija cak i od onog tura koji je organizavao ikac =)))

Hahahaha... Ti si ga bas ubo kad treba :D Inace i nije tako lose, ono kad si smoren a neces neke "ozbiljnije" mixeve ili ako jednostavno hoces sony 3 ili siberije :D

Link to comment
Share on other sites

i tada je ni manje ni vise prosuo sok po kompjuteru kako kaze njegov drugar

taj put sam i ja igrao i bio sam sa njim i parisom na TS-u i u pola partije cujes ga kako kaze a jbt prosuo sam sok po svemu, i ide ofline, vraca se za par minuta i kaze da vise ne moze da igra mokra mu podloga. tako da je taj put to bilo i vlado nemoj mnogo da seres ... ako je on nas lagao tad nek njemu ide na cast, sto cisto sumnjam.

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

ePlay.rs je ok mesto, moze lepo da se igra ,samo sto vecina juri te poene i na pola meca izlazi ( juce jedan napisao, moze replace moram u bolnicu ,a gubio je naravno :D ) . Mislim da bi bilo drugacije ,da nema poena, vec da nagradu dobija onaj ko ima najvise pobeda sa timom, a ne ovako vecina juri fragove ,i kad god poginu krive najblizeg saigraca, umesto da obrate paznju na svoju igru samo .

Juce sam igrao protiv Bjeke i za 15 rundi kao T sam ubio 2 coveka , sreca pa je bila ok ekipa pa mi nisu nista rekli ,inace da su bili neki drugi bilo bi svasta :D

Link to comment
Share on other sites

Kao sto svako ima pravo da trazi replace, tako i svako ima pravo na svoje misljenje, a ja sam moje iskazao u prethodnim postovima, tako da ne vidim sta se uzbudjujes, ignorisi me. Ja samo kazem da je situacija trenutno vise nego ocajna, ima par dobrih admina, ostali izlaze kad im ne ide, startuju a ne pojavljuju se, flejmuju, nikada ne daju bps, a na sve to su ocajni igraci...

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Vlado svako ima pravo da trazi replace.Admin odlucuje dal ce da ga replace ili ne.Nisi ti taj koji ce da isteruje pravdu i malo povedi racuna o svom ponasanju da ne bi dospeo na banlist.

Povedi i ti malo racuna o ponasanju na forumu da ne bi dospeo na banlistu.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

A sta je Vlada rekao da mu ovaj preti banovanje? Ako ce on njemu da preti banom na ePlay, ja cu isto tako njemu da pretim banom ovde. Jer koliko vidim, sigurno ga nervira to sto Vlada ima svoje misljenje, ma koliko ono bilo lose, e pa jbg decko, ne moze sve da bude sreca, sreca, radost.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...