Jump to content

#ePlay.rs


vasic

Recommended Posts

Kreator a zasto bi Stivens dobio ban ovde ?

I ne brisi postove koji ti se ne svidjaju...npr moje...ok ? hvala

SUBE says: kaze mi sad keva ti si moja promasena investicija

ja kazem mama pa nisam icu ja nagodinu u ns da prcam neke novosadjanke :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

odjebi u skokovima.

ok shefe da ti obrazlozim posto ne kontash neke stvari, mislio sam da ne ulazim u dalju diskusiju ali si me iznervirao

kako imas obraza da se izdrkavas ovde na forumu i da mu pretis banom iako decko govori samo sta se realno desava i da trazis replace svaki match kada gubis ? ti izgovori struja, sok, bolnica mozda prolaze u 5.om osnovne

igrao sam vs tebe jedan gather i prvu rundu jos na sponu te pitam jel moze jos jedan res, ti ne odgovaras, dobijete tu rundu i sledecu se pravis mutav i kazes mi bukvalno "nista nisi napisao retarde" ? a da smo dobili tu rundu pretpostavljam da bi dao res nanosekundu posle

i naravno da svako moze da trazi replace, ali ne mozes da trazis svaki gather koji gubis, to je bannable u svim ligama koje sam igrao / ili i dalje igram, nebitno da li je cs/dota itd.. ti kao admin treba da budes tu da unapredis ceo taj gather, a ne da vredjas ostale igrace i izlazis na pola matcha zbog nekih poena za koje treba da te boli kurac. i zbog toga se sve to raspada, jer svi jure neki PSP3 umesto da uzivaju i igraju for fun, jer to je i cela poenta igre ?

Link to comment
Share on other sites

ovo sto je reiser rekao,igram taj 1 gather nekako,posle 1 ipo sat cekanja,i sad sabijamo ih na dd2 kao ct,i bot kasni dosta,odnosno svi kucaju nesto /score ili .score nemam pojma,i umesto da nastavimo da pikamo,admin kaze izlazite bot zajebava,ja pitam jel vi igrate zbog bota ili zbog zabave...svi cute i posle par min napravise q tab enter...

Link to comment
Share on other sites

Kreator a zasto bi Stivens dobio ban ovde ?

I ne brisi postove koji ti se ne svidjaju...npr moje...ok ? hvala

Ja sam svoje na cs forumu sveo na minimum, da je neko ostriji ovde, zatvorio bi vam ceo forum, jer se ponasate kao deca. Nemam ja sta da brisem postove koji mi se ne svidjaju, brisem samo nepotrebno, a ovaj forum ga bogami ima. I ne mozes mi reci da ti ne brisem postove, brisacu ih dok god budes lupetao gluposti, kad naucis da pises kao normalan covek, e tad ce ti postovi biti na mestu.

Reiser je lepo rekao, admini umesto da se potrude da podignu nivo igranja uz zabavu, ispade da svi su tu ili da se izdrkavaju nad drugima zato sto im je e-peen veci ili da bi uzeli neku od nagrada jer svako misli na svoju guzicu.

Ja sam ocekivao da ce od ovoga da ispadne nesto, ali posto vidim ko sve vodi ePlay komunu, zao mi je, ali tema ide pod lock, bar dok se ne smire strasti.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...