Jump to content

The Witcher 2


G!!!

Recommended Posts

lek za moj problem je da ne igram u fullscreen-u :) konacno sam spojio dva tri sata igranja woho!

o kakvoj gomili govana u igri vi pricate ?

i ako ima nesto za cim komjuniti zali sigurno ce se ispraviti kao i u prvom delu, zaboga tek se pojavila igra

edit

lol sad sam pogledao "modove"

pola njih pa i vishe su u stvari cheatovi ili bi totalno unistili balans u igri te bi igra bila bez izazova totalno

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

lek za moj problem je da ne igram u fullscreen-u :) konacno sam spojio dva tri sata igranja woho!

o kakvoj gomili govana u igri vi pricate ?

i ako ima nesto za cim komjuniti zali sigurno ce se ispraviti kao i u prvom delu, zaboga tek se pojavila igra

edit

lol sad sam pogledao "modove"

pola njih pa i vishe su u stvari cheatovi ili bi totalno unistili balans u igri te bi igra bila bez izazova totalno

Pa evo npr meni se ubagovalo pri kraju prvog captera kad treba da pokupis neki potion na O (valjda Osragon ili tako nesto) koji ti kao pomaze da ubijes ono Kayrun-a (morsko cudoviste). E pa sad, iako sam sve radio po redu, pricao sa tris, pricao sa onim elfom Cedricom koji mi je rekao za biljcicu, i pokupio sam biljcicu, a u Journalu mi pise da je kvest gotov i da je witcher napravio potion. E sada ja naravno ne mogu da napravim potion niti mogu da ga popijem, jer igra misli da sam to vec uraidio (ko zna zasto). Cini mi se da to nije game braking samo cu vise da se sexam sa kayrunom...ali boze moj :)

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

pa bolje dobar a neispeglan rpg, nego ispeglano plitko govance :) ima bagova normalno za danasnje vreme, ali nije da je igra sjebana u samoj sustini pa da sada treba heavy modding da bi bila iole igriva

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa evo npr meni se ubagovalo pri kraju prvog captera kad treba da pokupis neki potion na O (valjda Osragon ili tako nesto) koji ti kao pomaze da ubijes ono Kayrun-a (morsko cudoviste). E pa sad, iako sam sve radio po redu, pricao sa tris, pricao sa onim elfom Cedricom koji mi je rekao za biljcicu, i pokupio sam biljcicu, a u Journalu mi pise da je kvest gotov i da je witcher napravio potion. E sada ja naravno ne mogu da napravim potion niti mogu da ga popijem, jer igra misli da sam to vec uraidio (ko zna zasto). Cini mi se da to nije game braking samo cu vise da se sexam sa kayrunom...ali boze moj :)

Da ga nisi već popio? :D

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

pa bolje dobar a neispeglan rpg, nego ispeglano plitko govance :) ima bagova normalno za danasnje vreme, ali nije da je igra sjebana u samoj sustini pa da sada treba heavy modding da bi bila iole igriva

Po meni je jedan od najboljih RPG koji sam igrao par godina unazad, barem dovde dokle sam stigao , nadam se da nece sjebati do kraja.:)

@Santa ma nisam popio, kada proguglas malo videces da je brdo ljudi imalo problem vezano za taj quest.

Edited by loshmi

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

Naravno, uzmes Helberd i pojebes ih brzinski. Covek je ocigledno debilan i ostecen, nervirao sam se dok sam slusao njegovo balezganje. E, zali se sto nije sposoban da ubije nesto, go dokaz da se igre prave za sposobnosti nekog kao sto je on tj. da im je to ciljna grupa, gomila retardiranih nemastovitih debila navikla da neprijatelji padaju kao seno sa svakim zamahom njihovog oruzja. Osecam da ce ziveti od socijalne pomoci do kraja zivota jer je "prosto tesko" da uradi bilo sta sto zahteva promil logickog razmisljanja.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Sta znam ja nisam koristio haleberd, ali sam presao sa malo rolovanja napred nazad i udaranja sa ledja...jes da je malo trajalo, ali nisam ni crko, a ni potion popio...Nisam cak ni zapamtio taj momenat u igri kao pretezak.

Jbt lik je debil, ali stvarno debil. Ovakima treba ukinuti internet :)

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

Zahtevan ovaj novi vičer u pičku materinu, a ja mislio da imam komp koji je niža visoka klasa :D

Igram ga u 1440 na high i imam oko 35-45 frejma u proseku.

Inače na prvi utisak igra mi baš lepo izgleda, ali nekako nema taj šmek koji je imao kec ili se bar meni čini.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

jel igras u 4:3 ?

Nema gde da se podesi koliko sam ja u stanju da primetim tako da verovatno ne. Probaću da fixiram ratio preko nvidia toola.

BTW jel vam povremeno flashuju zeleni kružići na vrhu ekrana? Totalna paranoja!

Edited by abohac
Link to comment
Share on other sites

Ja ne smatram hud, meni i tezinu matsa kao cheat, to je jednostavno propust od strane devova. A ovo ostalo manje vise, crosshair mi znaci katkad, isto da ne moram da klikcem na spelove u ctrl krugu.

Ima i cheatova ne kazem, ali ne moras ih koristiti :)

Kako me iritira kad nadjem mac koji je nesto mega bolji od mog, stavim rune u njega i posle 5 minuta nadjem novi mac koji je opet duplo bolji. Pa u kurac, jel moze 5 minuta bez novog maca?

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Ja ne smatram hud, meni i tezinu matsa kao cheat, to je jednostavno propust od strane devova. A ovo ostalo manje vise, crosshair mi znaci katkad, isto da ne moram da klikcem na spelove u ctrl krugu.

Ima i cheatova ne kazem, ali ne moras ih koristiti :)

Kako me iritira kad nadjem mac koji je nesto mega bolji od mog, stavim rune u njega i posle 5 minuta nadjem novi mac koji je opet duplo bolji. Pa u kurac, jel moze 5 minuta bez novog maca?

sta je tezina matsa ?

realno jedan od modova je odlican, ostalo je sranje...a i to sto taj moduje ispravice u patchu :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

sta je tezina matsa ?

realno jedan od modova je odlican, ostalo je sranje...a i to sto taj moduje ispravice u patchu :)

Pa kad retosi nisu balansirali igru, da recimo kupis dodatne torbe, ili da cloth ne tezi tonu. Mislim, ceo sistem pravljenja stvari je nepotreban kad uvek nadjes nesto sto je bolje od recepta. Jedino Kayran armor malko bolji od Raven, ali su oba smesna naspram Dragon armor sto ima da se kupi za 3k, za koji bi opusteno imo para da nisam puko sigurno 10k sve ukupno na knjige i recepte misleci da znace ko u kecu.

Mislim, odavno ne igram ovo kao ozbiljnu igru, pa isprobavam sad modove. Onaj za save games je majka, izbriso sam 2gb nepotrebnih sejvova

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Sta znam, meni je endgame oklop i oruzje sve iz recepata. Priznajem da srebrni nisam mogao da napravim jer nisam imao jedan mats, pa sam koristio sto sam nasao iz kovcega. Suma-sumarum? Igra vristi "Witcher 3" i "DLC" ....

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Hm, dobio sam original igre, instalirao je koristeći priloženi serial, ali kad hoću da se registrujem na CD Projectovom sajtu (kako bih mogao da skinem taj raspali DLC), isti taj serial neće da mi prihvati (čak ga i sam već ispiše, a proverio sam i kucao pet puta). Jel se za ovo koristi neki drugi key, ili u čemu grešim? (diskove i nalepljeni serial sam dobio u običnom omotu, dal postoje još neki seriali na samoj kutiji or something),

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Hm, ja imam na launcheru to za DLC, ali je zatamnjeno (a u objašnjenju dole stoji da treba da se registrujem na sajtu da bih skinuo). Osim ako to može manuelno da se odradi sa samog sajta, saću probam.

w2.jpg

Edit:, kita, nema na sajtu direktno da se dođe do DLCa

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

ja sam skinuo sa demonoida, okacenu GOG verziju, nisam nikakav crack stavljao ... like je navodno okacio svoju licenciranu ili ne znam ni ja kako to vec ide jer sam noob za te stvari

sve u svemu mozda je crack vec bio ukljucen u instalaciju mada mi nije delovalo tako

verzija zauzima oko 9 giga... radi ok skroz :)

fml

Link to comment
Share on other sites

Hm, ja imam na launcheru to za DLC, ali je zatamnjeno (a u objašnjenju dole stoji da treba da se registrujem na sajtu da bih skinuo). Osim ako to može manuelno da se odradi sa samog sajta, saću probam.

%7Boption%7Dw2.jpg[/img

Edit:, kita, nema na sajtu direktno da se dođe do DLCa

kada pokrenes launcher i sacekas malo jel imas onaj gore gromic u gornjem levom uglu ? to znaci da je uspostavio vezu i da mozes da se regujes a potom i da skines dlc... meni se par puta desavalo da ne pokazuje taj gromic jer su verovatno bili preoptereceni, a vidi i antivirus/firewall dal ne zeza

posle nekog vremena sam regovao se i skinuo sve normalno

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...