Jump to content

The Witcher 2


G!!!

Recommended Posts

Bogme na hard pojedini fajtovi su poprilično zajebani.Počev od toga da se ne treba zalićati medju gomile, do toga da su malo jači protivnici već solidan izazov.

meni i dalje nije jasno kako sam uspeo da savladam kraljeubicu u prvom fajtu, jednostavno je bio prejak za mene, ali sam ga posle xy puta potuko nekako :)

Ne znam, meni je igra ostavila dobar utisak i dalje je sve tu što je krasilo keca, jedino zameram neke sitnice, ali u globalu igra je više nego dobra, mislim da ne zaslužuje flejm. Da, jeste malo više ložačka, jeste Gerald postao glavni baja jebač keršme sa dovitljivim opaskama, ali igra i dalje ima onu dubinu koju tražim od rpga i zadovoljan sam u svakom pogledu.

Edited by Романтична.Пијана.Свиња

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Meni je npr. Geralt njesra od lika ako bi posmatrao samo Witcher 2. Od svih mana igre ta mi najviše kvari zadovoljstvo tokom igre. Jedan od svetlijih momenata prvog dela (koji mi se ne sviđa) je postojanje u "sivom" delu stvarnosti, bez debilnog deljenja svega na dobro i loše. Drugi deo po tom pitanju i "rešavanju" dijaloga me potseća na kvizove u Bazaru "Da li sam frustrirana ili opuštena". Jebiga. Može i mnogo gore (pogledati DA2 koji je kriminalno loša igra). U stvari, da ne davim mnogo i da dam svoja 2 ojrocenta o igri: grafika izuva. Igram manje više samo zbog bling efekta. Kupio novu mašinu pa odvrnuo sve na max bez uebersamplinga (nisu normalni) pa se ložim na efekte. Što se mene tiče još jedna solidna (GRAFIKA!!!!) reckica u mojem gejmerskom rezimeu.

Link to comment
Share on other sites

Haha, vidite ovu vest:

President Barack Obama is touring Europe this week, and he received a pretty awesome gift as he swung through Poland. Prime Minister Donald Tusk presented the Commander-in-Chief with the collector's edition of The Witcher 2: Assassins of Kings, developed in the country.

With the birth certificate nonsense over and Osama bin Laden dead, I'd say the President has earned some quality gaming time.

Meni je ovo lično genijalno :) Voleo bih da tako naši poklone neku igru nekome, a koju smo mi razvili :)

Link to comment
Share on other sites

dobar je w2, jebiga nekog ce da frustrira sto vuce na konzole, ali ne znam ko to zapravo nije ocekivao

znali su se svi features-i mnogo pre nego sto je igra izasla

- videlo se kakva ce borba biti

- videlo se kakva ce kamera biti

- videlo se kakvi ce dijalozi biti

- videlo se kakav ce sexy sadrzaj biti

wtf? pored svega toga neko se jos nasao iznenadjenim sto igra nema veze sa prvim delom ????? pa normalno da nema, to vam je pokazivano od starta ali vi niste hteli da razumete, kasno vam je zasada za hejt :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

fo3 je ipak mnogo vece sranje od svojih prethodnika, nego sto je to slucaj sa w1 i w2

u ostalom digli su igru od pre 10 godina sa hc fanovima i napravili govance ... w1 ipak nije toliki klasik niti je bas toliko dobar rpg :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li provaljujete, ali brdo brdo review-ova ima zamerke na dve stvari sto se tice vicera:

1) Los interfejs

2) Pretesko u pocetku...

Ja ne znam da li sam ja lud, ili sam igrao prvi deo pa mi je lakse, ali uopste nistam primetio da je igra preteska, cak ni u startu. Ako koristis znake, i malo se kotrljas, neprijatelji nemaju sanse scak ni da te dotaknu, pa makar da ih je i 5. Doduse jes da u pocetku Geralt udara slabo i treba malo duze da se mlati, ali boze moj.

Kad se setim npr gothic 2, koja je imala jebeno tezak pocetak, ovo mi je smesno. Secam se scena u gothic 2 gde odmah izvan prvog grada postoje oni snapperi koji te zakolju vrlo lako i sve do levela 20. Secam se fajta sa orcom na mom lvl-u 1 koji je trajao 40 minuta (mada orc nije ni morao da se ubije ali ko ce odoleti). I dalje mi je gothic 2 bio najbolji zapravo na pocetku.

Neam pojma ili sam ja mazohista ili su ovi razmazeni :)

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

Ko nije igrao Gothic 1 kad je izasao, taj nek place jer je propustio najozbiljinju zezanciju i provod koji je igra mogla da pruzi. Ne pricamo o nekom Snaperu vec o obicnim Scavengerima koji te ubiju ko picku ako se kurcis. Pa kad onda provalis onaj luk u rudniku i krenes da se rokas sa Minecrawlerima koji su odma tu a ti imas tipa 10 strela. Pa skupljas sve zivo da bi imao za oklop a do tada iskukas neke pantalone da ti daju a glavno oruzje ti je zardjali mac koji si nasao u pecini. Uuuuu, sad mi se igra.

Witcher 1 je sjajan i majstorski izveden RPG, Witcher 2 je dobar i zbrzano izveden Akcioni RPG. Jel su izdali hardcore? Jesu. Jel ce da zarade nesto manje para? Nece. Jel nada ostaje? Samo u Nemce, jedino od njih neki RPG da nije prodaja.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Meni je ovo lično genijalno :) Voleo bih da tako naši poklone neku igru nekome, a koju smo mi razvili :)

mozemo da mu damo onaj mod Back to Kosovo

Ko nije igrao Gothic 1 kad je izasao, taj nek place jer je propustio najozbiljinju zezanciju i provod koji je igra mogla da pruzi. Ne pricamo o nekom Snaperu vec o obicnim Scavengerima koji te ubiju ko picku ako se kurcis. Pa kad onda provalis onaj luk u rudniku i krenes da se rokas sa Minecrawlerima koji su odma tu a ti imas tipa 10 strela. Pa skupljas sve zivo da bi imao za oklop a do tada iskukas neke pantalone da ti daju a glavno oruzje ti je zardjali mac koji si nasao u pecini. Uuuuu, sad mi se igra.

Witcher 1 je sjajan i majstorski izveden RPG, Witcher 2 je dobar i zbrzano izveden Akcioni RPG. Jel su izdali hardcore? Jesu. Jel ce da zarade nesto manje para? Nece. Jel nada ostaje? Samo u Nemce, jedino od njih neki RPG da nije prodaja.

sva ta stara garda pre 2005, ne samo rpgovi, su bili zajebani. danas su igre lake jer su deca degenericna.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Nisam ga pravio, ali imao sam dragon hide nasao sam ga kod Philipe u kuci ako ne gresim. Najjaci silver mac(u stvari slican je tom craftovanom) dobijes kad uradis gargoyle quest. Dobijes i set rukavica, cizama i pantalona koji idu uz onaj Vran armor.

It’s better to burn out than to fade away

Link to comment
Share on other sites

SPOIL ALERT

Taj koji dobijes u kvestu ima veci base dmg ako se dobro secam. A ima i treci silver mac u trecem chapteru, cuvaju ga 2 pauka van grada, ima 25 posto dmg protiv large monstera, on je generalno najbolji za zmaja.

Edited by Thunderstorm

It’s better to burn out than to fade away

Link to comment
Share on other sites

Ja sam tako brzo prosao kroz chapter 3 da nisam nista uradio, osim te sobe sa gargoylima i golemom. Posle se hvatam za glavu, znaci u najbitnijem momentu kad trcim da spasavam Triss i da upadnem na onaj meeting, oni su ocekivali da ja istrazujem grad. Jos me oni strazari napadali, ja totalno kontao da ce biti neka sekvenca posle koje cu da isteAZUJEM GRAD NA MIRU, KO I chapter 1, kad ono kraj igre lol.

Btw, probao sam sa xbox kontrolerom, znate kako lezi, ko da je pravljeno za njega :tf:

Nema sanse da odigram jos jednom, bar ne u skorije vreme.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Ja sam tako brzo prosao kroz chapter 3 da nisam nista uradio, osim te sobe sa gargoylima i golemom. Posle se hvatam za glavu, znaci u najbitnijem momentu kad trcim da spasavam Triss i da upadnem na onaj meeting, oni su ocekivali da ja istrazujem grad. Jos me oni strazari napadali, ja totalno kontao da ce biti neka sekvenca posle koje cu da isteAZUJEM GRAD NA MIRU, KO I chapter 1, kad ono kraj igre lol.

Btw, probao sam sa xbox kontrolerom, znate kako lezi, ko da je pravljeno za njega :tf:

Nema sanse da odigram jos jednom, bar ne u skorije vreme.

Aha, i ja sam zurio sa main questom, nista zivo u actu 3 uradio nisam. Jbg navukli me:)

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...