Jump to content

samofolk.com


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

ja sam kao negde "uhvatio" to "mega mega" ali nikad nisam imao prilike da čujem pesmu ... kao što dule nije imao prilike da embeduje YT klip, ono, komplikovano je do jaja!

edit: 'fala sveto. moja pesma bolja nego šukijeva. a da ne pričamo o pevaljki! sorry dule, rekoh ti da je mia moja!

evo verzija sa spotom, da nešto i vidimo!

http://www.youtube.com/watch?v=NpUd2lfpe3E

Link to comment
Share on other sites

ОСТАВИЕ ПАНУЋЕ КРВ

Лаки:

али ја стварно не знам да ембедујем јутуб:)

е да, овде се унаказила уфацу скроз је циганска, није готивна кежуал веселица мица градске зен природе ко у оном споту а ја би се с тобом топила ал не би ти то приизналаа да нисам попила

иначе, без зезања, мени је овај спот скроз солидан, са све овим шејки кем триповима на моменте

А и сама песма је на прилично солиднијем нивоу од осталих тог типа, нит се завија много, нит је ритам сека алексић. Миа ај ем прауд.

Е да, то ти сањај, то она за песму само, пошто је Лаки певљиво а Дулио није! Ја то разумем, такав јој посо, да ставља разна имена у песме!

kolko je dobra riba, tolko ne zna da peva :) A sto je najgore, osecam da je ovo vec mega hit po klubovima, koliko je narod gluv to je strasno :D

знаш како, кад се удаљим овако у неки зен трип, мени ова песма као песма уопште није за овај топик, релано:)

НЕ НИЈЕ ЗБОГ МИЈЕ

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Брате, изненађен сам царошћу, а мене је тешко изненадити у овој области:)

И, што је ово овде, овде су репери зајебани:)

И да, да се Миа склони са оног топика за ругла и да се стави у неки други, рецимо, ''најбоље јуро тренс ствари ИКАДА'' или тако нешто.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...