Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pozzz , ako bi par vas aktivnijih moglo da mi pomogne oko 1 problema bio bih zahvalan . Trazim server na kom moze da se pug-a posle 22-23h i da nije veliki dungeon/bg queue , alijansa . Ako imate bilo kakvu

predstavu koji bi mi server odgovarao po ove 2 stvari iznad molim vas da napisete . Jedino sto znam da to bronzebeard nije sobzirom da sam na njemu bio dugo . Bilo kakva pomoc je dobro dosla.

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

Kod nekih ljudi, nesvesno, mozgovi se random time self-drogiraju bez ikakvih, tada unesenih materijalnih supstanci :)

kapiram da i najveci retard ponekad kaze neku jako pametnu stvar s tim sto toga uglavnom nije ni svestan u datom trenutku

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Da li je neko primetio sa čime se sve trguje na wow oglasima?

Prošle nedelje je Rikica nudio pojačalo za auto u zamenu za account, ove nedelje je ponuda proširena, monitor za 2 game card-a. Panto, Milane, šta da Vam kažem, vreme je da proširite vašu ponudu, para nema i red bi bio da se ubaci neka kompenzacija....

Link to comment
Share on other sites

Pozzz , ako bi par vas aktivnijih moglo da mi pomogne oko 1 problema bio bih zahvalan . Trazim server na kom moze da se pug-a posle 22-23h i da nije veliki dungeon/bg queue , alijansa . Ako imate bilo kakvu

predstavu koji bi mi server odgovarao po ove 2 stvari iznad molim vas da napisete . Jedino sto znam da to bronzebeard nije sobzirom da sam na njemu bio dugo . Bilo kakva pomoc je dobro dosla.

Bilo koji high pop server... na scale je meni bio relativno kratak que za dung i bg, a pugovalo se do 2-3 ujutru...

Kazu da su Dunemaul i Sylvanas mnogo dobri za to sto trazis, a Sunstrider je ponovo high pop ( igrao sam tamo od pretbc-a pa do icc-a ) tako da i tamo sad ima nenormalnih gildova,pugova,kratak que i tako... ti provjeri sam ;)

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

Dunemaul alijansa je mrtva, a horda uopšte nije dobra za ono što tražiš, pugovi su jako loši, server je pun Turaka tako da je /raid u 90% pugova turski spam. ICC pug se obično završava posle Saurfanga, čak se i TOC teško puguje, retardi ne mogu da ubiju faction champions.

Leela's experiencing the greatest joy a woman can feel: worshiping some low-life jerk.

Link to comment
Share on other sites

Ja samo kazem,da pricaju to za dunemaul... Na sylvani sam igro mesec dana u TBC-u i bio je dobar... tad... a za Stormscale iz svog iskustva kazem... Realno mi se sada okupljamo na Hamrosh-u ... Ima vec balkanca tamo,al cemo mi da nakupimo jos,i napravimo dobar pvp guild... Za Rated BG-s u catalysmu, premadove,raidove na ally,arenu,a i malo raidovanje,najvjerovatnije cemo samo 10 man raidove da pravimo,jer sumnjam da cemo da okupimo dovoljno ljudi za 25 man,a 25 man da radimo pola pug,pola guild run... Ono dosta nas igra od pretbc-a dobri smo igraci... pa mi se javite ako je iko zainteresovan

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

Kada vetj spominjete Dunemaul da kazem i ja neshto.

Vratio sam se na server posle pauze od oko 8 meseci i totalno razocharenje. Jedva da sam nashao par ljudi sa kojima sam pre bio u kontaktu. Server ima samo 10-15% Alijanse, ostali su retardi i deca koja ne mogu da uzmu od roditelja pare da se transferuju. Ima 2-3 guilda koja rade neshto u ezmode PvE-u i tako to. WG imamo 3-5 puta NEDELJNO i to uglavnom u 4-5 ujutru.

Jedina pozitivna stvar je ta shto se vetjina turskih retarda transferovala na hordinu stranu.

I da lol, vetjina ljudi koja bezi sa Dunemaul Alliance bezi na Dunemaul Horde. =)))

Link to comment
Share on other sites

Ostavi guild sajt ili armory link

Jos nismo formirali guild... Tek cemo ... nema skoro niko,do sada se javili 6-7 ljudi,od cega su 2 retardi .. a jedan je sa dva charra... mada se transferuju jos neki.. jos smo u fazi oformljavanja...javite se ako neko hoce:)

Jebem ti blizzard,mi njima platimo,oni nama kurac da duvamo... .!.

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

Pa da... da vidimo da do cataclysma okupimo sto vise ljudi.. jebes Wotlk,raidovacemo malo 10man icc da svako uzme tog kingslayera,nesto hardmodova da valja za pvp,i ovaj sanctum... Jer mainly ce pvp guild da bude... pa i mislili smo da vidimo,da okupimo sto vise ljudi za guild,da rokaju srbi po kataklizmi ^.^ ... Ali se samo bojim da cemo da naletimo na dosta majmuna sto ce da udju u guild,puste da ih izgirujemo i prodaju charreve... :x

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

trenutno ili kao server

trenutno xD

kao server, koliko sam upucen za alijansu je extra..

@WTF jedini koji valja ovde chareve si ti, tako da me ne bi cudilo da to pises iz iskustva koje radis vec :P

Edited by Coyote

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...