Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

kesh gejm, ja na dileru rezem 250 sa KK ( imam oko 2000 ), lik na BB placa, svi se bacaju, izlazi Q85, on reze 700, ja placam, izlazi A, on i ja check, opet A, on check ja all in, on AK...

da li sam lose odigrao ?

totalno me bacio u zbun...

mozda sam i ja trebao da chekiram na kraju, ali nemam pojma... ili da ga prerezem na flopu.. ma ne znam....

On je donkovao ti imas taman toliko para a i over par tako da mu gurnes all in i sav si srecan sto je stavio neki dinar. Trebao si to da resis odmah na flopu.

wltdo.jpg
Link to comment
Share on other sites

hvala drugari na svim savetima... sad mi je jasnije sta i kako!

@mendzi - da, meridian, ima svako veche od 20h i uglavnom se tada napuni prvi sto od tri... blajndovi ostali isti 10/20, ufur 1-3k

otvoren je relativno skoro ( 10ak dana ) novi stolovi, chipovi ( malo su losiji ), lep prostor i tako... kondina 20, preko puta politike

Link to comment
Share on other sites

bah, moram da odradim prvi withdraw direktno na karticu (pravilo 24hpokera, prvi withdraw mora biti u iznosu od minimum prvog deposita i na isti nacin kao prvi deposit), minimum znaci moram 200e mada ja hocu 500, ali ne bih da rizikujem sa tom sumom...inteza internet kartica je u pitanju, sta bih mogao da ocekujem ako odem u banku a skinem npr 300e na karticu?

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

zbog ovoga "ako znas bolje". cemu to? najnormalnije diskutujemo o ruci, ne vidim razlog za tim stavom. nebitno, mozda sam i pogresno protumacio.

fata je nadmen jer je pro,ne prihvata savete nas rur prdonja:>

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

hah desi se da me nasmeje neki komentar vezan za ruku koliko nema veze s vezom, ali daleko od toga da ja mislim da sam pro a vi prdonje posto sam i ja jedan od vas. ;) a sto se tice komentara bio je upucen na to da sam ja svoje misljenje izneo, i da ako ti znas bolji nacin da se ruka odigra slozis/odnosno ne slozis sa mnom.

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

bah, moram da odradim prvi withdraw direktno na karticu (pravilo 24hpokera, prvi withdraw mora biti u iznosu od minimum prvog deposita i na isti nacin kao prvi deposit), minimum znaci moram 200e mada ja hocu 500, ali ne bih da rizikujem sa tom sumom...inteza internet kartica je u pitanju, sta bih mogao da ocekujem ako odem u banku a skinem npr 300e na karticu?

Mozes da ocekujes 300evra :D

Salu na stranu, izmedju 3-5 radnih dana ces cekati u proseku, meni je pre dve nedelje leglo za 3 radna dana, sada cekam 4ti radni dan.

Provizije se naplacuju na vece iznose ako pare ne odleze na racunu mesec dana, makar je tako nekada davno bilo, a iznos je svakako veci od 300 evra.

Link to comment
Share on other sites

bah, moram da odradim prvi withdraw direktno na karticu (pravilo 24hpokera, prvi withdraw mora biti u iznosu od minimum prvog deposita i na isti nacin kao prvi deposit), minimum znaci moram 200e mada ja hocu 500, ali ne bih da rizikujem sa tom sumom...inteza internet kartica je u pitanju, sta bih mogao da ocekujem ako odem u banku a skinem npr 300e na karticu?

Ne razumem te, sta da li ces moci da skines ? naravno da ces moci da skines i ako skines 10 000 e. Uzimaju ti 0.4 % od sume ( minimum 300 din ). Oni ti ne gledaju izvor novca njima je bitna samo zarada ( Bankama ). Sto se tice prvog withdrawa to se razlikuje od sobe do sobe, meni su na primer poker770 prvi withdraw sam cekao skoro dve nedelje. Dok sada ne tako davno sa poker Starsa sam cekao 3 radna dana i nisu mi cak i dokumenta trazili, a bio je prvi withdraw. Svaka cast na zaradi :)

Edited by Dino
Link to comment
Share on other sites

Opa, svaka cast, lepe parice. Napisi kako si prosao sa podizanjem, i ja planiram jedno uskoro.

paa, kada sam uradio deposit, uradio sam sa ortakove kartice, pa su me bas, bas, bas cimali oko dokumenata i svega i milion formulara itd, pa su mi rekli da ne koristim vise tudje finansijske whatever, i ja odem na withdraw na credit card, ocekujuci da sledeca strana izbaci prazna polja za broj kartice itd. a oni automatski odrade withdraw na karticu sa koje je depositovano, i ja im posaljem mail kao uradili ste to, hteo sam na svoju blabla, i oni napisu u fazonu 'opet ste napravili veliki prekrsaj blabla, odradjen je withdraw ne mozemo da stopiramo, u fazonu napravio si sranje ali oprastamo ti fuck off'...u sustini support im je dosta profesionalan, odgovor stize u minimalnom roku, ali cimaju oko milion sitnica, a oni sami nisu razradili sve u najsitnija crevca, a smaraju ljude za to...tako da, skinuo sam 200e na tu karticu, veceras cekam 3 sitne kvote na njihovom sajtu za 100e, pa sta god bude skidam i ostalih 200e i ako prodje nadam se taj tiket +100 na mb account, pa kad mi prodju sranja na faksu idem da cistim pokersavvy sobe igrajuci nl10 (200e mi je otislo svaki put kad sam napao nl20, srecom sam stao na vreme i vratio se na nl10)...

veceras (pocinje u 19 tacnije) idem u leone na 3k+ 1r live, 400bb deep, 20 min lvl...prosli put sam bio ultra card dead 2 i po sata, nadam se boljoj situaciji veceras.

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

popularna dipara...ispao posle sat i nesto, pao stek na pola, sa nekih 30ak bb preko 3-4 limpera all in sa buttona A10, lik call A5, 944 5 9, jbg...navikao sam da se ne nerviram, samo mi je bilo bas krivo, neverovatno mi se igralo, jebi ga :)

prosao tiket na 24h, tih 260 withdrawujem na mb i videcemo gde cemo :)

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

ehhh...ako budes grindao malo vise to ce ti biti kao dobar dan :)

opet bio na deepu u leone-u...opet card dead, igrao sam maksimalno disciplinovano, mislim da nisam napravio ni jednu gresku al' opet me poklopila karta jebena...prvo sa stekom od 7k (avg. stack oko 15), preko jednog raise-a idem all in sa QQ, on Js9s, 236, taman pomislim 'do jaja, nema sweata easy double up', a onda turn 5, river 4....posle sat vremena sa stekom od ~9k na 400-800, sa co-a preko utg raise-a i calla (loose igraci, naravno) idem all in sa KQ, prvi fold, drugi call sa KJ, pot oko 22k avg je oko 27, flop KJx....pegla

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...