Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

sto topik umire stalno :[

jel igra neko sta?

ja sam na 15$ i dalje...withdrawovao bio 200$ pa sad imam 950$ na starsu, i ne planiram da withhdrawujem skoro osim ako bas bas ne bude frka...planirao da igram 30$ kad dodjem do 900$ ali ipak necu jer se ne osecam fino sa ~6-7bi swingovima sa takvim rollom, pa cu na 1200$ krenuti sa 30$...

na live ako pretekne kinta eventualno, ne diram br vise za lol donkamente :)

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Ja sam do poslednjeg meseca u novembru igrao NL20, i uzeo shot na NL50. Za nedelju dana izbustovao bankroll da mogu komotno da igram NL50, i nastavio i u drugoj nedelji decembra. Tu sam imao swingove, ali sam se iskontrolisao, i izboostovao bankroll za NL100. Na pocetku decembra sam postavio sebi challenge da do kraja januara stignem do 10k :)

Inace, u januaru bi trebalo da idem u Bec da odigram neki turnir 50k gtd :)

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

Za sebe :).. krenuo sam novembra prosle godine na starsu sa 6$, uspeo da se podignem preko sng-a, napravio roll 600$, negde oko aprila prebacio 100e na starlive i grindovao do leta, pa sam iskulirao neko vreme i od septembra opet krenuo hardcore grind na NL20 :)

ty :)

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

haha, pa 'de me nadje ovako pijanog :D

elem, krajem oktobra, pocetkom novembra 2010. sam kreno sa sng od 9 coveka, single table knock-out, i od 6$ napravio ~150$, pa sam presao na veci limit, i to 6-max od 3$ cini mi se.. nakon toga presao na 7$ 6-max i napravio 600$, ostalo sam napisao :).. iskulirao sa faxom godinu dana i odradio to :)

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

haha, pa 'de me nadje ovako pijanog :D

elem, krajem oktobra, pocetkom novembra 2010. sam kreno sa sng od 9 coveka, single table knock-out, i od 6$ napravio ~150$, pa sam presao na veci limit, i to 6-max od 3$ cini mi se.. nakon toga presao na 7$ 6-max i napravio 600$, ostalo sam napisao :).. iskulirao sa faxom godinu dana i odradio to :)

e svaka ti cast...sad s tim parama kupi diplomu :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ja nikako ne mogu da naucim taj shuffle. Dodusen nisam nesto preterano aktivan live ali igrao sam jedno 15-tak puta i svaki put se trudim da naucim. Ali nema sanse, isto ko sto posle desetak godina treniranja basketa ne znam da vrtim loptu na prstu :tf:

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

to je kazino rojal garnitura koju je cika gruja dopremio za potrebe snimanja,da da,ta bleda ruka je moja:>

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

konacno sam iskombinovao remote deskotop access da igram na pokerstarsu ali jebeno nemogu da depositujem nikako iz amerike. Jel moze neko da uzajmi 2-3 dolara ? Ako je neko rad da pomogne neka baci PM

inb4 zickanje za poker na rur . Jbg razumite me, nemam odavde apsolutno nikakve mogucnosti da depozitujem. Valjda ce ortak srediti svoj mb nalog uskoro pa ce mi on uplacivati

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...