Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

Full Tilt je otkupljen od strane (valjda) onog lika sto drzi milion nekih kazina po amerikama. Takodje su se prijavili da dobiju licencu kod drugog "provajdera", sto je procedura koja obicno traje 4-8 nedelja, ali ima naznaka da ce to biti zavrseno mnogo brze. Dakle, FT se uskoro vraca.

Link to comment
Share on other sites

finalni sto 9 ljudi, shortstek sam, 1k/2k blajndovi, jedan call, rezem 8.5k sa 9 10 tref, bb call, ovaj call

flop: 6 7 8 pik

bb chek, ovaj chek, ja bet 15k

bb fold, ovaj all in posle dosta razmisljanja, ja call

lik vadi 8 10 off

turn 8

river 6

lik mi se samo izvinio...

isto smo cipova imali, nesto manje od 40k, prosek 60 na stolu, stim sto je chip lider imao oko 200k :)

prosli put sesto mesto, sada osmo..

uvek blizu jebenih nagrada....

Link to comment
Share on other sites

jako je tuzno sto "barem" nije nabo kentu pa da splitujete,nego te lik pokenjao maksimalno,tuga...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Opet sam imao sesiju bad beatovao. Igram 10 players sng i lepo mi je islo sve do sada. Mutavi rusi, ukrainci, portugalci i spanci pobio bi ih sve jebem im mater. Misle da je J10 i A2 nuts karta sa kojem treba reraisovati i ici do allina i naravno posere ih. Dabog da im pare sa pokera trebale za leka i leba

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Opet sam imao sesiju bad beatovao. Igram 10 players sng i lepo mi je islo sve do sada. Mutavi rusi, ukrainci, portugalci i spanci pobio bi ih sve jebem im mater. Misle da je J10 i A2 nuts karta sa kojem treba reraisovati i ici do allina i naravno posere ih. Dabog da im pare sa pokera trebale za leka i leba

Igras na Poker Starsu sng-ove ? Ja isto sam krenuo tam oda igram, sve sami Rusi, Spanci, Nemci, Portugalci :)

Bolje da ja ne pricam sta je ebad beat, kada imas pocket AA i li kima a-8 off i izadje mu boja cetiri pika, ili imas kraljeve i lik te posere sa 9010 off, il iimas kraljeve sledecu ruku isti turnir odma i lik ima A-k off i izadje mu runer boja. Mislim to je poker stars :)

Link to comment
Share on other sites

The Poker Mindset: Essential Attitudes for Poker Success

Stigla mi je pre neki dan, preporuka za svakoga ko hoce iole ozbiljnije da igra poker. Posebno ako tiltuje.

kapiram da bi ovo meni pomoglo. Ja tacno znam gde gresim. Ali kad se setim ranije depositujem npr 20$ i odigram 3-4 mtt od 3-6$ buyin i to je to. Jebote koji sam mamlaz bio. I sad sam daleko od ozbiljne igre ali napredujem. Uspeo sam na starsu da stignem do vip stealer nagrede od 10$. Nije neki achievment ali opet zahteva dosta odigranih partija. I pored toga uspeo sam da odrzim minimalni plus. Imam teoriju da se od online pokera ako ne ziveti onda makar moze uspesno boostovati IRL bankroll :D Samo treba naci svoju igru, biti strpljiv i uporan.

Igras na Poker Starsu sng-ove ? Ja isto sam krenuo tam oda igram, sve sami Rusi, Spanci, Nemci, Portugalci :)

Bolje da ja ne pricam sta je ebad beat, kada imas pocket AA i li kima a-8 off i izadje mu boja cetiri pika, ili imas kraljeve i lik te posere sa 9010 off, il iimas kraljeve sledecu ruku isti turnir odma i lik ima A-k off i izadje mu runer boja. Mislim to je poker stars :)

Da igram Fifthy 50. Sa zadnjih 10 centi odigram sng za 360 ljudi i budem 5. dobijem 1.6$ i preko 10players fifthy 50 se dignem na 40$. Bilo je suckout a i ja sam bad beatovao druge. Ali dogod pokazujem da imam vise mozga od gore navedenih spanaca, rusa i ostalih tezim ka laganom plusu. Al jbg sad sam se opet urekao tako da cu danas opet da bankrotiram

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

The Poker Mindset: Essential Attitudes for Poker SuccessStigla mi je pre neki dan, preporuka za svakoga ko hoce iole ozbiljnije da igra poker. Posebno ako tiltuje.

Imam samo dva potpitanja. Jesi li bas preko Amazona narucio, i koliko im je trebalo vremena za isporuku?

How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

al sam danas zabo 1 out u all-in-u na flopu :D pot oko 70e, NL20, obojica deep stack, ja JJ, on QQ, flop xQJ, turn J :)))

ti si presao na cash a?kako ide?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Da, bas odatle, trebalo im je tacno 20 dana, iako je pisalo izmedju 4 i 6 nedelja da je isporuka. Bio sam prijatno iznenadjen. Za paket od ~50$ nisu mi naplatili carinu.

Lepo je znati da moze da stigne i ranije. Posto ja planiram da kupim vise knjiga (ukupna vrednos paketa ~ 250$) premisljam se izmedju 'prodavnica', tako da hvala na pomoci...

How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

Why does the Russian version of your software have no fold button?

:)))))))))))))))))))))))))))

btw,kakva je bre ovo sprdnja:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...