Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

Moje kolege stalno misle da blefiram ili da dizem kao nenormalan na par sestica, sedmica, dosta cesto preko njih naplatim ovakve stvari :D

pa ne,ne kazem nista,ne znam kako se odvijala akcija,ali realno na riveru mozes da budes isplacen samo na osnovu te reputacije,uparen flop,flush draw od pocetka,daj da deremo te fisheve zajedno:>

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ima problem sa full tiltom oko necega su mi block account i sad ne mogu da napravim drugi kao daje error da se obratim loginsupport itd kkako oni znaju da je to s istog kompa dakle nije u pitanju ip adresa jer mi se mijenja zna li ko od hakera :D

HA. Full Tilt support...srecno kume, spremi se za najmanje 10 dana cekanja.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

a brate nema sto tu pomirio sam se ja s tim iako sam im slao sve sto su trazili nista ...Nego vjerovatno ima neka fora neki fajl koji je u komp prilikom inst pa znaju kad ocu novi acc da pravim il se tripujem...

A shto su ti blokirali acc?

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

nema sto slao sam sve sto su trazili evo skoro dva mjeseca je proslo pa nista :D

mislim da se forum zove two plus two, ili tako nesto mrzi me da trazim. pogledaj da nadjesh.

lik se zove FTP Sean. on moze da ti sredi ako je sve legit i nisi nesto muckao :P

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

mislim da se forum zove two plus two, ili tako nesto mrzi me da trazim. pogledaj da nadjesh.

lik se zove FTP Sean. on moze da ti sredi ako je sve legit i nisi nesto muckao :P

ad anisam nista muckao uplatili ja i drug s te kartice i to je to odjednom nismo mogli da se ulogujemo ....njega da pitam jel ? moze li mi dat link ako ti nije muka :)

Link to comment
Share on other sites

jel su vam "zaledili" kintu na akauntima?

inace, sto se tice odabira soba...da li izabrati full tilt/pokerstars koje su najvece, sa najvecim brojem ljudi, ali i sa dosta nitova/dobrih igraca, ili juriti neku manju sobu sa dosta debila...moguca je i obrnuta varijanta, da debili idu po najvecim sajtovima jer prvo za njih saznaju kad pocnu da igraju, samo ih treba naci...nemam pojma...

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

jel su vam "zaledili" kintu na akauntima?

inace, sto se tice odabira soba...da li izabrati full tilt/pokerstars koje su najvece, sa najvecim brojem ljudi, ali i sa dosta nitova/dobrih igraca, ili juriti neku manju sobu sa dosta debila...moguca je i obrnuta varijanta, da debili idu po najvecim sajtovima jer prvo za njih saznaju kad pocnu da igraju, samo ih treba naci...nemam pojma...

da meni su zaledili pare bili.

pa sve je to relativno. realno na vecim sajtovima imas vise debila, ali takodje imas vise igraca koji ce te napenaliti. meni je ftp najdrazi iskreno

edit:

bodog treba zaobilaziti u shirokom luku btw

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

aj cisto da vidim kako razmisljate,mada ono zajebano je jer ne poznajete igrache i to,ali pokusacu ja barem malo da vam priblizim situaciju,a zatim cu vam objasniti i moja razmisljanja kad budem cuo sta vi mislite,enivej,mislim da sam savrseno odigrao ruku,toliko cu reci pre svega...na cut offu sam,stek od 11k(u plusu 8),blajndovi su 50/50,dizem 350,dobijam call na dileru od loose fisha,znaci igra any two i calluje bilo sta sto moze da uhvati,kad betuje i rirejzuje ima,kad placa juri nesto ili nije siguran u svoju ruku,dobijam call od sba,i malo nevoljno od bba koji ima u dinar isto koliko i ja,takodje je u plusu,odlican igrach realno,moze da razume advanced play,znaci ako odigram tako da fishu predstavim neku zavrzlamu,on je u stanju to da shvati,a i on je u stanju da odradi semi blef ili blef kad je to potrebno...

otvara se kqj rainbow...na flopu smo svi chek,turn je 8 drugi pik...chek,chek,ja betujem 1100,dobijam call od fisha na dileru,sb se baca,bb razmislja i betuje 3k...ja razmisljam i zovem all in preostalih skoro 10k,fish calluje 4k njegov all in,a bb nakon kraceg razmisljanja me calluje,otvara se q pik i bb nosi ruku...sta imam ja,sta calluje fish(aj on i nije toliko bitan jer je jebeni fish, a i jer je meni i sidepot jako velik),i sta ima bb?

ja sam na kraju veche uspeo da zavrsim u plusu jer sam precar,ali da sam pokupio tu ruku bio bih u bas jezivom plusu jer sam posle kao relativni short stack propustao neke ruke koje mozda i ne bih...

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

aj cisto da vidim kako razmisljate,mada ono zajebano je jer ne poznajete igrache i to,ali pokusacu ja barem malo da vam priblizim situaciju,a zatim cu vam objasniti i moja razmisljanja kad budem cuo sta vi mislite,enivej,mislim da sam savrseno odigrao ruku,toliko cu reci pre svega...na cut offu sam,stek od 11k(u plusu 8),blajndovi su 50/50,dizem 350,dobijam call na dileru od loose fisha,znaci igra any two i calluje bilo sta sto moze da uhvati,kad betuje i rirejzuje ima,kad placa juri nesto ili nije siguran u svoju ruku,dobijam call od sba,i malo nevoljno od bba koji ima u dinar isto koliko i ja,takodje je u plusu,odlican igrach realno,moze da razume advanced play,znaci ako odigram tako da fishu predstavim neku zavrzlamu,on je u stanju to da shvati,a i on je u stanju da odradi semi blef ili blef kad je to potrebno...

otvara se kqj rainbow...na flopu smo svi chek,turn je 8 drugi pik...chek,chek,ja betujem 1100,dobijam call od fisha na dileru,sb se baca,bb razmislja i betuje 3k...ja razmisljam i zovem all in preostalih skoro 10k,fish calluje 4k njegov all in,a bb nakon kraceg razmisljanja me calluje,otvara se q pik i bb nosi ruku...sta imam ja,sta calluje fish(aj on i nije toliko bitan jer je jebeni fish, a i jer je meni i sidepot jako velik),i sta ima bb?

ja sam na kraju veche uspeo da zavrsim u plusu jer sam precar,ali da sam pokupio tu ruku bio bih u bas jezivom plusu jer sam posle kao relativni short stack propustao neke ruke koje mozda i ne bih...

pretpostavljam da si imao JJ. da je bb imao AQ.a fish da je imao 89 i da je cekao desetku. :)

edit: dva sng-a pukoh od flusheva. KK vs 24 suited :D zlo zla. a drugi lik me dobije na running hearts. jeeebote obradjuju me :D

update. trip 7, gubi od full hausa. moj full house gubi of straigh flusha.

auuuu kakvo shoranje u ochi vecheras.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

pretpostavljam da si imao JJ. da je bb imao AQ.a fish da je imao 89 i da je cekao desetku. :)

Ne razumem. Ako je Gruja imao žandare a BB AQ, kako je Gruja izgubio?

ti si definitivno imao set na flopu, fish je cekao runner runner boju a lik koji zna je nabo na riveru full

Ako je Gruja imao set na flopu, kako nije imao full na riveru? A da nije poker.

Link to comment
Share on other sites

ako ti chekiras set JJ na tom flopu protiv dvojice, onda pomozi boze tebi i tvom pokeru... ono sto mi ima smisla,

Gruja: AT, 88 i mozda T9 ali malo verovatno, mada da flopujem bilo kakav strejt vs pomenutih protivnika retko kad bih ga slowplejovao... tako da pretpostavljam 70% set 88 i 30% strejt sa AT

Fish: ne znam koliko retardirano igra, ali kontam da moze da ima bilo koje dve i bilo koji bubreg sa A, T i sa 9... mozda neki TP, mada njih nikad ne pokusavaj da stavis na ruku posto nema potrebe...

BB: nema nista jako, moja pretpostavka QJ, QT, JT sa fleshdrowom ili neki Ahigh FD mada je retadriano odigrao

edit: kad sam rekao nista jako mislio sam na turnu, posto su tada gurali allin

edit2: sad kad gledam ruku ponovo, sta god da si imao osim 88 odigrao si retardirano grujo...

Edited by FATA

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Da, ja mislim da si ti imao 88, a sto se BB tice, stvarno ne znam, jedino sto mi pada na pamet je A10, KQ( ako je ovo, glupo je odigrao...).Fish... hm...J9 of hearts :D

Inace, kada imam dobru kolicinu stack-a, volim da pratim preflop raise ako sam BB pozicija sa kartama tipa 3,7 suited ( protiv 1,2 igraca ). Sinoc takva situacija, drug raise 3 big blinda, ja sa stackom od 50 istih odlucim da pratim sa 3,7 u piku. Flop 3c,7c,jd... lik betuje 5 bb, ja ga re-raise i on me zove na all in, naravno ispratim i on kada je video toliko popizdi da je to neverovatno i pocinje da vredja kako je moj call bio glup and so on...

Interesuje me sta vi mislite, po meni imam puno pravo da udjem sa cime zelim, bilo da sam fish ili nisam...posebno sto me gledanje flopa sa tim kartama ne moze ojaditi ni malo...( Da, znam da me moze uvuci u jaku ruku tipa da su bila dva pika dole, ili 7 kao najjaci par... )

Edited by ArktickaLubenica
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...