Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

Shtagod....

Inace ne razumem kako su ljudi koji primete da im fali "jedna" za kentu spremni da betuju kucu, ukucnicu i malnjak. Jebeno ne vide da je to bubreg i da su sanse da im izadje ta jedna jebena karta manje od 5%. Ali to su izgleda chari mikrolimita koje treba prevazici strpljenjem koje ocigledno ja nemam [V]

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Shtagod....

Inace ne razumem kako su ljudi koji primete da im fali "jedna" za kentu spremni da betuju kucu, ukucnicu i malnjak. Jebeno ne vide da je to bubreg i da su sanse da im izadje ta jedna jebena karta manje od 5%. Ali to su izgleda chari mikrolimita koje treba prevazici strpljenjem koje ocigledno ja nemam [V]

ja bubreg i dve over ne bacam,pa i da mi prislone pistolj na celo!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Shtagod....

Inace ne razumem kako su ljudi koji primete da im fali "jedna" za kentu spremni da betuju kucu, ukucnicu i malnjak. Jebeno ne vide da je to bubreg i da su sanse da im izadje ta jedna jebena karta manje od 5%. Ali to su izgleda chari mikrolimita koje treba prevazici strpljenjem koje ocigledno ja nemam [V]

Od takvih ljudi žive poker igrači.

Link to comment
Share on other sites

na vegas365 pokeru su bili sateliti, prvi step od 15e gde ima 30ak coveka, 2/3 fisheva je bilo kod mene.

Prvi put sam odigrao neki step od 10e, ispao u heads-upu ali sam dobio neki kes jer nisam dobio tiket :)

Sledeci put sam igrao step od 15e, ista situacija samo sto sam dobio heads-up.

Drugi step (150e), 35 coveka bilo, velika vecina dobrih igraca, ali samo strpljivo i uzeo tiket :)

Ne znam sta da ocekujem tamo, paket je vredan 2000e (1100e za buy-in, 550e za hotelski smestaj i 350e za travel expenses), cenim da ce biti dobar field, ali i ja cu dati sve od sebe :)

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

usao sa 70e blind 1/2.. min 50 - max 200

bilo nas je 7, a fazon je bio da se prijavimo taj dan ujutru kod gazde, pa uvece ako se skupimo da peglamo...

pa kazem bilo je nas 3 da znaju ( lol ja znam :D ) i njih 4 bukvalno pocetnici... igrao sam slobodno i bez straha... ovi debili placaju sve, ja sam uzeo pare na over par vs 10 4 off :D on zabo over par i placao me do kraja :D ali sam tad bio fino nastekovan.... opet moram da banem za koji dan :D

Link to comment
Share on other sites

jbt 35 blajndova na keshu:))))))))))))))) gg doktorinjo :)

ja sam bio u banatskom karlovcu na 25/25 i puko sam 10 hiljada,super igra,openrejz od 600 do 1100,zavisi koliko lopatom zahvate

mrzi me da pricam kako sam i sta gubio,nisam uopste igrao nadmeno protiv fisheva ko sto je moj dobri prijatelj vitsja mislio,bas sam se utajtovao,ali sam celo vece gubio 70-30 i 80-20 ruke,poenta price je da ranujem toliko lose da sam poslednji put na lajvu setovao u februaru,a da sam keceve video u aprilu otprilike

veceras sam takodje zunuo dva buyina u meridijanu,uspeo sam da na aqj flopu sa aq izgubim od a4 (raner raner 4ke),a naravno na royal flush drawu sam dobio call od 4 high flush drawa i lik mi kupi 4ku i bude dobar :))))

sva sreca pa mi na netu ide relativno ok,mada i tamo moze mnogo bolje,ali je previse regulara i sve manje igraca jer je leto pa cu sad verovatno da povlacim neke parice...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Kolko sam skontao ovaj Grija uvek gubi pare. Grijo, batali ti kocku, nije to za tebe!

realno!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...