Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

Da. Pokerstars je obična prevara. Zato tamo nema profitabilnih igrača koji su time došli radeći na svojoj igri umesto što su kukali kako je software rigged.

Ovo si bio kao ironican ?

Moze se reci da PS mnogo laze ali ja na ovom linku ne vidim nista cudno

Ovako lik koji nema nikakvu istoriju na drugim sajtovima napravi deposit prvi turnir od 9k igraca dodje na heads up (ja gledao) i trazi deal kao da ima godine iskustva igranja na finalnim stolovima itd.... ....Mozemo i vidjet njegove turnire po kojima se vidi da bas i ne postuje bankroll menadzment i po tome mozemo zakljucit da nije neki pro igrac. Sad mi vi recite jel to cudno ...Inace PS ima 15k zaposlenih ljudi mislim da toliko nema ni mercedes....Ne bi me cudilo da je ovaj lik neki zaposleni itd.... Ovo sve moze ali ne mora da bude tacno ! I

Edited by propeler
Link to comment
Share on other sites

Kakve veze ima wc3 sa pokerom? :O

ima,zato sto ti je poker zapravo misaona i psiholoska igra,koliko i matematicka,sa naravno tim izvesnim uticajem srece na koji ti svojim kvalitetom utices

imas nekoliko vanserijskih gejmera koji su presli na poker i svi mlate infinite moneyzzz

@topic

enivej,vec nekih desetak dana sam break even,tesko mi je palo i da igram u poslednje vreme zato sto sam radio retardirane smene,i evo veceras sam prvi put tiltovao u poslednjih petsto godina,rezultat je -200 jura na akauntu...sledecih 10 dana cu da giljam zbog rakebacka,a onda cu se ponovo malo vise posvetiti lajvu,pre svega da izgrindam kartu za danube festival koji nam predstoji...inace,mislim da rezultati izostaju poslednjih dana zato sto nemam mindset da igram,posto me mnogo stvari iz ril lajfa nervira...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam locirao najblizi kazino u St Louisu :D Cekam platu pa da se okockam malo. Sumnjam da cu ista uraditi jer sam fish na lajvu al idem po achivment da sam geblao u pravom americkom kazinu. E sad sta mi vi predlazete. Kesh game 1-2$ min 60$ buy in ili turnir freezout 75$ 60 igraca? Turnir mi nekako deluje bolje jer recimo ako me bude kenjalo mozda i uradim nesto al ako me kenja na kesu necu znati da stanem

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

kesh svakako nemoj da igras ako neces da sednes sa barem 100bb.I racunaj da ti treba za vece ne vise od 3 buy ina,tj. posle tolikog poraza bi po pravilu trebalo da stanes:)Znaci,600 dolara imaj u dzepu i gg:)

Mozda ti je bolje resenje turnir,narocito ako ti je prvi put na lajvu.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Nije mi prvi put na lajvu al bice kao da jeste. Turnir it is onda. Neznam jos kad cu ici, javicu kako je bilo u svakom slucaju. Manje vise znam da je sam kazino prebudzen, mene samo zanima kakvi su igraci. Cenim sa je turnir tih gabarita nesto najslabije sto se moze igrati kod njh tako da sumnjam da ce biti tu nekih pro igraca

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...