Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

e aj neko sa banjice da mi kazhe koja je fora sa onim silnim arapima tamo ? :) znachi svaki put kad sam tamo, na stanici kod TC-a ili gore kod pijace vidim brdo arapa i to svaki put neki drugi. imaju i mushke i zhenske i decu pa chak i arape patuljke :)

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kakvo sjajno veche.

Prvo izblej s ortacima, i onda se smorio i krenuo kutji. I na putu do kutje prolazim kroz portu, i sretnem jednog ortaka s kojim sam bio na par nekih zabod rejvova preko leta, i tu on josh s par oratak i malo cirkali i sprdali se do jaja.

Posle otishli u Kubu Libre na dram en bes, i bilo je mega.

U donjem delu kube se pushta komercijalan haus i tamo je uuuzhasna guzhva. Nije neki velik prostor, al opet.

A na spratu dram, mozhda 15 ljudi. Sjajan muzika. Par lepih devojaka.

Obozahvam ovakve spontane zajebancije. ^_^

Link to comment
Share on other sites

dobro jutro. koliko sam stvari uspeo da uradim do pola 12, mislim da nikad nisam bio efikasnije ;)

8D za vudua i ivana

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

pre nekoliko dana mi nešto nije radio net (sbb). zvao sam podršku, i, na moje veliko iznenađenje, momak je došao 3h kasnije i popravio kvar za pola sata.

juče mi zvoni mobilni, i neka teleoperaterka me cvrkutavim glasom oslovi imenom i prezimenom. već sam pomislio da će opet neka banka da mi nudi svoj fantastični kredit, kad ono, zovu iz sbb-a da provere da li je kvar otklonjen i da li sam zadovoljan profesionalnošću i ponašanjem tehničara, kao i sveukupnom uslugom.

sećam se situacije kada sam išao da sklapam ugovor za televiziju pre 3-4 godine, čoveče, odnos prema klijentima je bio kao na šalteru poreske uprave (ili neke šengen ambasade). šta se desilo sa tom firmom, pa se odjednom ponašaju tržišno? je l to zbog soroševe akvizicije, ili je od ranije nešto? stvarno sam zaprepašćen.

Link to comment
Share on other sites

Sad sam brojao komade oruzja, da stvarno deluje kao neka 5 v5 igra + menadzer.

Jel se secate btw kad je bila lozana da svaka cs ekipa ima menadzera, a oni su potom isli da os gazdi igraonica zickaju pogodnosti. Ko ono bese srpski bsd ili tako nesto? branko?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...