Jump to content

Aleksandar Stojanovic


dvnityCker

Recommended Posts

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aca bi bio car kad ne bi koristio izraze kao sto je ZADOCNIO,kad ne bi Zanetija zvao Saneti,kad ne bi jebene Holandjane zvao FAN PERSI,FAN NISTELROJ i kad ne bi akcentovao drugacije mnoge igrace samo da bi se jebeno razlikovao.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Aca bi bio car kad ne bi koristio izraze kao sto je ZADOCNIO,kad ne bi Zanetija zvao Saneti,kad ne bi jebene Holandjane zvao FAN PERSI,FAN NISTELROJ i kad ne bi akcentovao drugacije mnoge igrace samo da bi se jebeno razlikovao.

Jeste,kod Ace me jedino nerviraju ti hrvatski izrazi ali holandsko v se stvarno izgovara kao f kod njihovih prezimena.

Link to comment
Share on other sites

I kada ne bi govorio notorne gluposti tipa : "Ova dva trenera [dramska pauza] su blizi nego shto mozete da zamislite!"

Sinko, nemash ti pojma shta mi mozemo da zamislimo, bolje cuti.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Da, dobro je da ste nam Aca i ti skrenuli pažnju na to, naročito zbog toga što se to f posebno ističe kod recimo FINSENTA FAN GOGA kao što svi kažemo oduvek i čitamo u knjigama celog života!

Čuo sam da je slično i u Nemačkoj, jer je tamo živeo LUDVIG FAN BETHOFEN, a u Americi je grad ŠIKAGO, a onaj veliki je NJU JORK.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

pored svega sto ste nabrojali i bilo bi dobro da nauci fudbal i uputi se, il nek se odjavi zauvek

covek ne zna kad sta sudija svira pogubio se svaki put aut faul ofsajd trtmrt, nema veze koji je duel faul, i naravno navija za manchester...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

poznavanje fudbala je jedino koje ne mogu da mu osporim,ja poludim kad vidim Kovinjala kako mu NIJE JASNO sta se dogodilo,a ja bez usporenog snimka skontam sta se desilo.

Aca je po tom pitanju skroz kul.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Aca jeste jedan od boljih, ako ne i najbolji. Samo po sebi to govori o kvalitetu komentatora na ovim prostorima, jer je Aca uzasan.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

ponavljam, video bi vas na njegovom mestu.

aca je jedan od boljih komentatora na nasim prostorima.

what Sting and Starbak said.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sebi dajem za pravo da mi se ne svidja kako on komentarishe a ne da bi ja bio bolji. Verujem da vecina ima takav stav, tako da ti komentar nije na mestu. Ko zna kakav bi "ja" bio, to je potpuno irelevantno za celu pricu.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Ja sebi dajem za pravo da mi se ne svidja kako on komentarishe a ne da bi ja bio bolji. Verujem da vecina ima takav stav, tako da ti komentar nije na mestu. Ko zna kakav bi "ja" bio, to je potpuno irelevantno za celu pricu.

a i uostalom mi se nismo ni trpali da budemo tu niti smo placeni za to i jadni zrtvujemo se da idemo na svetske stadione,joj,kako mi to tesko pada,stvarno,bas bi mi bilo tesko!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sto se tice sinocnog prenosa, nisam mogao da ne primetim fejl kod ponovnog prikazivanja naseg prvog gola(mislim da je prvi), kad ubrzavaju pa vracaju i na kraju ni ne prikazu gol. :D

Edited by trn
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...