Jump to content

Fallout New Vegas


G!!!

Recommended Posts

  • Replies 363
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pekarman: dobra je i vanila (kad je patchovana), samo je prekratka :)

Oblivion sam batalio posle prelazenja onog Sheogorath DLC-a (ili kako se vec zvashe). Ne svidja mi se nacin levelovanja u morowindu i oblivionu, i to je ono sto me je odvratilo od igre. Kontam ja da je tr00 RPG likovima to DO JAJA REALNO, ali mene jako smara da skakucem ako zelim da bustujem agility, itd. Cuo sam da ce ovaj novi elder scrols imati nacin levelovanja slican falloutu, tako da cu to moci da igram.

Link to comment
Share on other sites

Nisam ništa komentarisao na ovom topiku do sad, samo želim da kažem da je po meni FO NW nešto najbolje što se desilo svetu rpga još od Divine Divinitya uz vičera.

Igra je objasnila u svim aspektima u kojima jedan rpg može da objasni. Potpuna sloboda, prezanimljive lokacije sa svojim pričama, autentični, originalni i ubedljivi npcovi, svet bogat frakcijama, gomila dobrih perkova, dovaljno dobra količina unikatnih itema, priča koja pije vodu za jedan postapokaliptični svet, karakteri koji uspevaju da ti izazovu emocije.... Za vats sistem sam imao pohvale još u originalu trojke, jer je po meni to dobar sistem borbe za jedan akciono-pucački rpg. I grafika/dizajn enterijera i eksterijera su mi se svideli, i ako naravno danas to može mnogo bolje, ipak je u pitanju stariji engine.

Posebno mi se svidelo kako su na kraju na osnovu tvojih odluka objasnili šta se desilo gotovo svakom liku i grupaciji na koje si naleteo igrajući igru, dakle nisu ispratili samo glavnu priču.

Edited by savke.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Nemojte zaboraviti...

albumpick.jpg

albumpiclv.jpg

"This image was unused and the only Vault Boy image to ever be cut from Fallout 2. (I'm sure you can figure out why) I remember when I got the request to do a perk illustration for "child Killer" that there would be no way to keep in from being offensive. I mean really! how do you make an illustration of "child killer" and keep it from being offensive? Anyway for some reason, I thought this was the least offensive way to do it. I have no idea what i was thinking. Even the designer who requested it realized it was a bad idea, so we nixed it. Looking back on it now, I can't beleive I drew this." - Brian Menze

:))))

( [;)] )...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 4 months later...
  • 9 months later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...