Jump to content

Razer misevi


dvnityCker

Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nije nikako neosnovan hejt. Cinjenica je da zbog ubacenih par diodica radi ostavljanja utiska predobre stvari placas mnogo mnogo vise od prave vrednosti. I povelikom broju ljudi crkava klik zbog lose izrade. Jedini koji vredi je deathadder

@jasamnepismen pogledaj sennheiser mx360/460/560, krecu se od 1.3 do 2k. Ja sam licno imao mx360, ali sam ih pokidao ne znam ni ja kako, i mogu ti reci da su odlicne.

Edited by Shoocky
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice DA imao sam ga godinu i jace, i stvarno mi je lepo lezao u ruci i sve, ali levi klik je otisao posle god dana onako bio je bas dosta tvrdji, i kabal je gubio kontakt.Uzeo intelija 3.0 i radi ko sat ! Moja preporuka je definitivno inteli .

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao DeathAddera, i mozda sam prvi slucaj kome je optika pocela da zabada posle 3 meseca, zabode na svakih 20 sec po 2 sec, i onda se odkoci (sva sreca mis nije bio moj [8D] ). Onda sam otisao i kupio logitech mx 518, i radi isto ko prvog dana...

Ali sve su to vrhunski misevi samo se nekom sjebe razer, nekom intelli, nekom logitech nema tu nekog pravila. Jednostavno vidi koji ti najbolje lezi i taj pazari... [;)]

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

+1 report da DA fejluje big time!

meni je deathadder posle godinu i dva meseca koriscenja (od chega je mozda tek polovinu vremena koriscen u svrhe gejminga), levi klik je polako poceo da posustaje, u pocetku je reagovao tek svaki drugi-treci klik, da bi se na kraju silence-ovao u potpunosti...

umesto popravke zamenili su mi novim, ali ja u svakom slucaju planiram uzeti nekog logija ili inteli 3.0 u slucaju nekog aktivnijeg gejminga. [:)]

Edited by prime_abuse
Link to comment
Share on other sites

Da hijackujem malo topic. Dvnity, gde si uzeo te bubice,kolko para, i moze neka preporuka za iste, do 2k, tops 3?

kupio sam preko amazona, trazio sambubice u tom rangu cena sa najboljim review-ima i ocenama korisnika i kupio te :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

evo jos jednom da potvrdim da je KINZU mama/tata od misha!

ko se dvoumi sta da kupuje ima moje full preporuke, nema

gay lampica, nije veliki ko pegla i dpi mu je respektabilan

a odgovara i levacima... konektori takodje solidni i tihi...

...a da, i kabl mu je onaj od "upletene zhice" ako me kapirate...

...cudno deluje al je do jaja cvrst...

kinzu.jpg

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Kupi razer miša, za godinu dana ćeš uzeti MS-a ili Logitecha.

poz

+1

probao sam 3 razera i sva 3 su bila djubre. onda sam otisao i kupio mx518 i ne zelim nista od tih fensi sranja koji su dobili ime reklamom a ne tradicijom i kvalitetom.

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...