Jump to content

oceni pjesnu iznad:)


Doolio

Recommended Posts

5/10

Kralj

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne volim tu vrstu muzike, tako da ne bih ocenio jer nije realno (deluje mi kao spica za tv emisju, ako tako gledam onda 5/10, a po onome koliko se meni licno dopada 0/10).

The Black Keys, poslednji album, Sinister Kid. Sve ostale pesme sa albuma Btorhers su odlicne, kao i raniji albumi.

http://www.youtube.com/watch?v=TnSdjIpMVsc

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Vudu Kralj :D

7/10

Evo malo kvalitetnog portugalskog zvuka, ko lose oceni celava mu keva!1

http://www.youtube.com/watch?v=oG7bHdE98lc

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

5/10, pesma je evergreen sa razlogom ali mene nekako ne dotache uopshte i nikad ne bih odvojio tri minuta da je odslusham.

ovo sam sluchajno chuo (tj video) danas i bash me zanima shta mislite:

Cheryl Cole - 3 Words ft. will.i.am

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...