Jump to content

Sličice i kartice - Panini, Topps, Merlin, Upper Deck


gruja

Recommended Posts

ja ne znam kako ih nije sramota da valjaju ovako bedan album... kapiram da je takav za naše tržište, al ovo je sramotno loše


Na koji način je bedan? :)

 

ja uzeo danas uz novosti album, ali se jos uvek razmisljam da li da krenem sa sakupljanjem...

treba 8500-9000rsd za popunjavanje... nije malo!


Opušteno je moglo da bude 30 kesica manje neophodno, da nisu ubacivali ove "prvih 11 u pokretu" sličice...

i ja ću duzmem pa ću videti na šta liči.

inače, je l' postoji neka šema da uzmem 10ak sličica koje mi fale za album sa svetskog prvenstva?


Kapiram da na Terazijama može svašta da se završi. :)

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

Kupio i ja album, napokon. Po meni je odlicno uradjen, kvalitet je fenomenalan. Valjda su izdanja ista za sve zemlje..? 

Posto ne znam gde su ovde u Svici mesta za trampu, nakupicu fino duplikata, pa kad u maju dodjem u otadzbinu, pravac terazije na menjazu :D Naravno, ako se poklapaju slicice, inace cu morati da jurim ovamo da nalazim nesto.

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sad videh ovaj topic i setih se da imam kutiju NBA upper deck karata iz 1995 plus minus godinu dve, tj dve do tri sezone u tom periodu. Jel vredi to nesto i jel moze negde da se proda?

Imam ih i ja, zasto bi ih prodao ffs

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Pa ne znam kako da uslikam da docaram kvalitet stranice. :D Evo ti ova iz sredine

Ne znam, meni je kvalitet vise nego ok. Doduse nisam skupljao par godina, a poslednji album mi je ostao kod burazera, ortacki smo skupljali, pa sam i zaboravio kakvi su bili pre. 

 

Koliko kosta kesica u Srbiji?

Ovde u Ch cena varira od kioska do kioska(najskuplju sam platio 1chf, a najjeftiniju 0.70chf). Cak imaju i akcije po nekim radnjama, gde kutiju od 100 komada prodaju za 50chf.

Edit:cropovao sam sliku, prevelika je bila

DSC_1195.JPG

Edited by sttevann

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

U Švici bi trebalo da postoji i HC varijanta albuma, a svakako su sve sličice sa srebrnim okvirom, umesto uobičajenog belog. A i ono što je kod nas srebrno je tamo ne nekom fensi materijalu.
Hoću reći, teško ćeš se menjati ovde, pa imati jednobraznu kolekciju. :P

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

  • Lex pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...