Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma brate, kamo srece da ja mogu da izlazim na teren reshio bih 90% problema, ali ovako preko telefona si malo limited... a pored mene ima i operatera koji lakiraju nokte itd... tako da ne treba globalizovati nishta...

Oces da ides na teren i ne budes limited?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

vrlo rado, shto imash nekoga ko moze da me prebaci :D

posle 3 godine slushanja ovog telefona imam jako veliku zelju da zapravo izadjem na teren i popravim neshto jer kad poshaljem ekipu na teren znam da je 50% shanse da ce lik videti da je kvachica na chinchu za lan kabl polomljena i da ce ti reci: neispravan vam je kabl, nije nasha duznost... (korisnik nema link) AMAGAD!

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

imash neku ozbiljnu ponudu ili samo prichash onako :) ja bih se sklonio odavde oma, manja plata ne moze da bude od ove (mada je nekad bila solidna) a verujem da rad na terenu gde zavisish od sebe (svog znanja) i mashine ne moze biti preterano stresniji od odgovaranja na 1500 poziva mesechno razjarenim korisnicima koji su preko zice mnogo zajebani i sve znaju...

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

na bolan nacin sam saznao danas da imam kamen u bubregu koji je krenuo napolje... isuse kakvi bolovi nikad u zivotu nista slicno nisam doziveo... sreca pa je kamenchic mali (oko 2 mm) i da je krenuo napolje sa tom velicinom...

nikad nista slicno nisam imao da bih mogao posumnjati... 3 sata nepodosljivog bola i onda je infuzija odradila svoje... droge su malo popustile nadam se da je kamenhcic negde blizu izlaza lol

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

na bolan nacin sam saznao danas da imam kamen u bubregu koji je krenuo napolje... isuse kakvi bolovi nikad u zivotu nista slicno nisam doziveo... sreca pa je kamenchic mali (oko 2 mm) i da je krenuo napolje sa tom velicinom...

nikad nista slicno nisam imao da bih mogao posumnjati... 3 sata nepodosljivog bola i onda je infuzija odradila svoje... droge su malo popustile nadam se da je kamenhcic negde blizu izlaza lol

skoro sam se tripovao da uradim sve analize i ultrazvuk samo da mi se ne desi tako nesto. usro sam se na pomisao bola kad kamen krene. :S

jbga, drz' se ;)

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

Drzi se G! :(

------------------------------------------

Nego toceno crno <3

08751ebe-e425-48f7-bde1-5a7cde40de18_beer_Murphys_IrishStout.jpg

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

fala drugari

sta da radim lezim u toplom pijem vode ko blesav, lekove redovno, igram bar ME2 i MW2 koliko mogu, ako opet krenu bolovi na infuziju opet i tako... najgore sto nemam pojma sta me ceka, moze sutra da mi ispadne kamen a mogu da zavrsim u bolnici... inache idite na ultrazvuk oduzima vam 5 minuta i nesto love al bar znate sta vam je sa jetrom i bubrezima

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

'ladno byp

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

eo nije loše

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...