Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Poz lesko,ja bio kod benda blizu,bas sam se propinjao sa svojih 2m da te pozpoz,al uzalud...ostadoh do jedan pa zapalih u Bitef,tamo neke dve zenske kidaju kako pevaju :O ,kasnije,posto sam klaber,otisao sam u Plastik na kiselu [8D]

vrh vece sinoc,poz

pi jebote,ne verujem...ja sam bio u onom delu pored onog dj-a ili sta je vec...ako si cuo da se neko izmedju pesama drao "bravo Nole",onda sam to bio ja :D.

inace,bas mi je muka sad,ne mogu da se unormalim,raspadam se po kuci...danas hvala bogu nemam rodjendane,tako da mogu odmorim :).

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zar ti bese ne pijes valjda? :D

Samo kvas! ^_^

Jebem ti zensko, ne mogu da se naspavam poshteno! :)

Ustao, bio sa dragom, pa u teretani. Sad cu da se najedem k'o svinjche pa opet u grad. Josh sutra i nazad u veliki, prljavi grad. ;c

Da, pochele tetive na laktovima opet da me bole, bash ume da bude neugodno. :(

poz.

.

Link to comment
Share on other sites

pi jebote,ne verujem...ja sam bio u onom delu pored onog dj-a ili sta je vec...ako si cuo da se neko izmedju pesama drao "bravo Nole",onda sam to bio ja :D.

inace,bas mi je muka sad,ne mogu da se unormalim,raspadam se po kuci...danas hvala bogu nemam rodjendane,tako da mogu odmorim :).

leva ruka mi ispod lica onako smoreno, lakat na stolu, desnom skrolujem forum, oči poluzatvorene... kad sam došao do bolodvanog dela, morao sam da pomerim levu ruku kako bih izveo facepalm.

:)

Link to comment
Share on other sites

Ipak si se iskusio pijanstvo na kraju ? :D

Dar prirode!

Sastojci za spravljanje koncentrata kvasa bili su tajna od IX veka pa sve do danas. Kvas vodi poreklo iz Rusije gde predstavlja nacionalni napitak sa viševekovnom tradicijom. Danas se kvas proizvodi u Japanu i Americi, a od 1976. godine i kod nas – u fabrici BIP-a. Od 1993.god. kvas je pridruzen grupi prirodnih napitaka – zelena jabuka, cime je potvrden izvanredni kvalitet i prirodnost proizvoda.

Kvas je okrepljujuci i osvezavajuci bezalkoholni napitak za dobro zdravlje i dug zivot. Specificnog je ukusa i mirisa. Proizvodi se od originalne ruske sirovine i izuzetno je bogat vitaminima B1, B2, B6, E i PP faktorom. Sadrzi i dragocene minerale – kalcijum, magnezijum, gvozdje. Preporucuje se potrošacima svih uzrasta. Ambalaza je staklena boca od 0,33l i 0,5l.

No wai! :)

.

Link to comment
Share on other sites

Poz lesko,ja bio kod benda blizu,bas sam se propinjao sa svojih 2m da te pozpoz,al uzalud...ostadoh do jedan pa zapalih u Bitef,tamo neke dve zenske kidaju kako pevaju :O ,kasnije,posto sam klaber,otisao sam u Plastik na kiselu [8D]

vrh vece sinoc,poz

loko bend si slusao u bitefu i pritom su promenili jednu ribu koja je pevala jos andjeoskije od ove vishe koja je nova.Do jaja je loko,sutra planiram da se ozderem i ja posto dolaze u Pancevo :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...