Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da se ovakve stvari prikazuju na TV-u, zajedno sa ostalim snimcima stradanja u ratu kao i nemaštini koju trpi ne tako mali broj ljudi, za 10 godina bi živeli u totalno drugoj realnosti. Zato nas i namerno bombarduju glupostima na TV-u da oblikuju mišljenja kako njima odgovara.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ja ne mogu da smislim kaznu za ova goveda sto pucaju. Sto je najgore ovo nije izolovan slucaj, pogledajte slicne snimke na youtubu, boga pitaj koliko toga jos ima, gde su u pitanju obicni civili za koje nema ko da pita kako i zasto.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

jeste bio kao neki shugavo ciganche al mi ne ne moze osporiti da je imao talenat i unikatan stil... pogledajte gore link odlicnog mecha protiv barrerae, kakav sjajan mech, neverovatni potezi i ono cuveno izbegavanje i povlachenje, jebote kao igricu da gledas

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

jeste bio kao neki shugavo ciganche al mi ne ne moze osporiti da je imao talenat i unikatan stil... pogledajte gore link odlicnog mecha protiv barrerae, kakav sjajan mech, neverovatni potezi i ono cuveno izbegavanje i povlachenje, jebote kao igricu da gledas

lol taj sugavi ciganchich je bio sampion back in the day, barera mu je prekinuo 35-0 skor u tom mecu

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

kakav je ovde trik u pitanju?

http://www.youtube.com/watch?v=_7NNr_qrmDA

klinac iz kine dere kako peva, ako nije prevara :)

ali prvih nekoliko related videa

WTF:Chinese Boy Sings Just Like Whitney Ho...

Holly Shit!This Fat Asian Kid Sings Just Like ...

Chunky Chinese Kid Sings Better than Whitney ...

Taiwanese Boy Lin Yu Chu ...

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...