Jump to content

kratki stripovi


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zato sto si lenjo prase. [:D]

Tip lazerno seta ulicom. Hvata se za stomak. Utrcava u javni toalet. Masivna eksplozija iza nega, znaci samo njegova glava u grcu i "splosh". Pere zadovoljno ruke i odlazi. Crtez usranog toaleta od poda do plafona. Par ociju koje se otvaraju sa siluetom koja se tresuci odvaja od pozadine. E sad, mozes 2 razrade. Silueta je musko dete malo a na sledecem panelu on kod psihijatra kako se trese. Ili mala devojcica sa kikama, isto psihijatar kao punchline.

Verovatno plagijat, nastao iz prepricavanja sta bi bilo kad bi bilo situacije sa ortakom.

Prvobitno smisljeno kao serija stripova o maloj devojcici sa kikama koja je razvila seriju fobija jer je bila matletirana totalno slucajno od strane 2 lika, od kojih je jedan taj sto mu se prisralo. Drugi strip o njoj je kad u borbi izmedju njih dvoje ona biva iskoristena kao nunchake jer lik B trazeci oruzje da se odbrani od lika A nasumicno zgrabi nju za kikice. Isto punchline sa psihijatrom.

edit: Naravno, panel sa psihijatrom, ona je odrasla ali i dalje ima kikice ali je sva otkacila.

Edited by Pekarman

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

ahahahaha dobra su ova dva!

nazalost, u medjuvremenu sam vec krenuo sa necim svojim, neki sizofreni decak koga tuce cale:)

jebiga, nisam svracao, al sjajno je ovo:) mozda uradim za svoju dusu [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

sprcko sam nesto, odvratno je, al ne mogu nesto da radim, jebe mi se, pa evo, ako nekog zanima...

strippopravka1.jpg

a pekar je vrh, mozda ga 'ekranizujem' properli kad budem imo vremena:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

oujea:

i mene je podsetilo dok sam radio, zato sam caletu dao kais:) al nisam polazio od gufija, setio sam se na pola:)

vlada:

sto posto je vidjeno, al ja nisam video, mozda sam nesvesno marnuo, a mozda sam i sam smislio...

starbak:

neam pojma ko je, aj pogledacu:)

btw, ja ne znam da crtam ovakve tripove, tj jos uvek sam level nula, znam da crtam realisticno, tako da cu verovatno promeniti petsto stilova dok se ne skontam...

[:(]

hvala vudzi, to je zeljena reakcija:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

fotosop uz par nekih istripovanih brusheva...fala tehnologiji pa moze da se uradi za nula vremena:)

da je sa vodenim bojama bilo bi lepse, organskije i likovnije, al bi trebalo deset puta vise vremena...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Dulio, koji si ti kralj. Svaka ti cast i svaka ti dala.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

fala drugari

stajnmane, imas dobro oko:) razmisljao sam o tome i to bi bilo kul iz tripa sto bi ceo donji kais isao mrak-mrak-mrak, a ne mrak-svetlo-mrak. mozda to i uradim, za sada me mrzi:) ali u principu sam stavio svetlo iz realistickih poriva (cale ulazi iz svetle prostorije u tamnu, klinac gleda ka njemu, dakle, cale je taman sa oreolskim svetlom iza).

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ma nije ovo moje, ovo je neki lik s neta preradio, al je dobro uradio:)

btw, cudo da ovaj gufi nije zaziveo na ruru, pada mi svasta na pamet:D

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

^^Brate radnicka klasa, jake ruke i grudi od visedecenijskog fizikalisanja, a veliki stomak od prezderavanja i napijanja po proslavama i kafanama :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...