Jump to content

kratki stripovi


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hahaha :D

treba svaki dan da ga smaramo ne bi li crtao nesto jednom mesecno :) i to kaciti na rur homepage!!! doolio za rur karikaturistu! e stvarno :))

mozemo da se dogovorimo tako nesto ako ocete, meni promocija i prostor, vama stripovi i svima do jaja [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pa u principu mi ne treba nista, ako biste kacili negde te stripove (rur, ovi vasi casopisi, neam pojma) to bi meni bilo kul po defaultu jer bi se spreadovala word of dule:)

e sad, posto je ovo just a thought koju je oblikovao G, ja nemam za sada ideju ni o samom stripu, ni o formatu stripa, ni o ucestalosti izlazenja...al ako ocete stvarno, mogli bismo to da izbrejnstormujemo:) da, ne znam da li strip da bude genericki ili da bude rur-only understandable...u svakom slucaju, meni se dopada ideja graficke novele koja izlazi u formatu, lupam, tabla nedeljno ili u deset dana ili 'duplerica' od dve table odjednom, zavisi od tehnicke zahtevnosti. mogla bi da bude epic saga sa vidjenijim forumasima u glavnim ulogama i ostalim forumasima u sporednim ulogama:) to nije lose za karakterizaciju, pogotovo kad vec imam templejte:)

naravno, ne bi to moglo odma da krene, morao bih da skontam plot i scenario i karakterizaciju i crtez do neke razumne obimnosti da bih krenuo zapravo da radim na konkretnim tablama.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

uau, brz si [:D]

oke, samo mi pojasni all-oriented, a presecen rur temom?

za prvi jul tesko, al videcemo. ako je ozbiljan projekat (tehnicka prezentacija, literarni predlozak, karakterizacija) onda moram da dobrano prionem na gradjenje svih tih aspekata. al kad jednom napravim scenario, svet, likove, onda cista realizacija ide brze.

e sad, fora je da treba da imam neku bazu vec odradjenih tabli kad krene izdavanje da bih imao pocetnu brzinu i bafer. takodje, moram da vidim koliko mi vremena treba za sta u skladu sa ostalim obavezama, pa da vidimo sta mozemo da ocekujemo za jednom nedeljno, a sta za jednom u dve nedelje recimo.

u svakom slucaju, glavno je stvoriti kriticnu masu sto se tice svijeta i radnje, a to treba da mozgam prilicno. tako da prvi jul slim chance, ali kad se zakotrlja, ici ce.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...