Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

xenofobia.png

JE BO TE [roflmao] [roflmao] [roflmao]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Oba stripa su glupi kao noga.

ovo drugo nije strip, a ni ovo prvo, ovakve fore su ti ili smesne na keca ili nisu, jer je radnja totalno nebitna, ja sam npr overio na njegov izraz lica i na me gusta, dok nekome, kao tebi sada to ne mzoe biti smesno u zivotu...

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

ja kapiram o cemu pricas, recimo, ljudi su se smejali kad sam napravio ovo sranje:)

svraka.jpg

ali ja se naprezem i ne mogu skontati nikakav triger za onaj me gusta strip (koji je cistokrvni strip btw:) )

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pa znam da je strip, ali klasican strip ima neku radnju, a ovde se sve svodi na poslednji kvadrat koji treba da bude smesan...meni su npr ovi stripovi vrh, i sve ostale varijacije (fuck yeah, fuuuuuuuuuu itd)...ne znam, mozda je to bio trenutak ali sam roflovao na izraz lica i na "me gusta"

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...