Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mislio sam na ovakve stvari:

james.jpg

znam da ima na random tezgama, al bih nesto kvalitetnije

Imam ja zaista kvalitetnu iz mojih metal dana(stara nekih 7-8 dina), ali bilo mi suviše lejm da se oblačim prema muzičkom ukusu pa i dalje bleji u kutiji nova novcata. Ni jedan dan je nisam stavio na ruku. Samo da vidim cenu koju da ti dam, taman mi treba neki dinar.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Imam ja zaista kvalitetnu iz mojih metal dana(stara nekih 7-8 dina), ali bilo mi suviše lejm da se oblačim prema muzičkom ukusu pa i dalje bleji u kutiji nova novcata. Ni jedan dan je nisam stavio na ruku. Samo da vidim cenu koju da ti dam, taman mi treba neki dinar.

ajd ako te ne mrzi baci fotku kad stignes

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

295qv89.gif

pali slepac

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Najbolji exit meni ikada,mozda zato sto mi je prvi HAE

elem

Iskusni rejveri su mi rekli da se prvo dobro najedem pecuraka

img4655v.jpg

onda cu moci do jaja da rejvujem

img4643m.jpg

i da docekam after

img4690mq.jpg

bonus

img4689t.jpg

poz o/

Edited by alpha

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da je istetovirao 'sudbina' ali na engleskom...

Nadam se da je ovo bio trol :(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...