Jump to content

Avatar


Synd

Recommended Posts

  • Replies 306
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

али, она није мушкарац, Пејо.

она је врло врло секси бичарка. сам њен стил је врло врло јебозован.

разумем да неке мушкарце нервира кад је једна жена више мушкарац од њега. али, шта је ту је.

:*

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

љигава? није добра риба? дај ми твој појам женствене рибе да видим шта то за тебе значи.

Пејо, повређујеш моја осећања сад...

:(

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

 Sto se tice 3da i vizuelnog dozivljaja 10+ ( "kamera" ni tu nema nista novo ) ali detalji su predivni naravno ... sve ostalo je prosek i uobicajno od price preko glume i poente filma ( ocaj ).  

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

међутим, разумем људе који су у ОМГ фазону. нешто их је асоцирало на неке ствари које много воле. холивудски продуценти су мајстори да убаце за сваког по неки ОМГ моменат. нас, маторе дртине, је малко теже распаметити.

ne sve nas:)

kameron moze da mi dira zicu stalno. opet ponavljam, setite se kolko ste se smorili sto jebeni robot ulazi u topljeni metal da knori. ej bre, pa sama premisa je debilna, a opet, covek zna da uzme klise i da od njega napravi nesto sto funkcionise, u prevodu, covek pravi pitu od govana najbolje na svetu i tu je tacka:)

sto se tice plave ribe, ona je samo moja, verujte mi, imam svoje emo razloge, a vi ih nemate, tako da ono, budite kolegijalni [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Sad gledam nešto cenovnik i repertoar u Koloseju, jel se vredi cimati za taj 6D ili da idem na običnu 3D projekciju?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Da, pošto ovako ispada da ima samo par termina dnevno za 3D. Mada, sad čitam za taj 6D, mene živcira kad mi se neko nasloni na stolicu na kojoj sedim, a ne da mi se još drmusa dva i po sata :)

Nego, Tuckwood ili Ušće, pitanje je sad, u Takvudu je cena niža i kapiram da nije gužva kao na Ušću, koliko se kvalitativno razlikuju projekcije, pošto su različite tehnologije u pitanju?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

ali s obizrom da se ja ne ponasam kao zena i da je ona veci muskarac od mene...hm hm :)

ne, ozbiljno sad...losa je riba, nema z od zenstvenosti, pravi ljigave face (jer je ljigava) itd.

ne zasluzuje ni hejt fak, samo hejt batine

peja je nesiguran u svoju seksualnost pa mora da javno iskayuje gnushanje prema zhenama koje imaju imalo butchizma!

Link to comment
Share on other sites

Sad gledam nešto cenovnik i repertoar u Koloseju, jel se vredi cimati za taj 6D ili da idem na običnu 3D projekciju?

avatar je 3d film, nema 6d projekcije kolko ja znam, 6d je samo sala. mislim, tako ti i pise u cenovniku - avatar 3d, sala 6d. tako da ti je manje-vise svejedno. medjutim, meni su lepsa ona fensi crvena sedista za 6d, udobnija su. i mislim da je sama sala bolja. znaci, ako mozes u 6d salu, ja bi ti to preporucio.

mislim, sam koncept 6d je besmislen za ljude preko dvanaest godina, drma ti neko sediste i duva ti ventilator u facu.

i idi u usce, oni imaju najbolji 3d kolko znam i imaju najzajebanija platna i ostalo...

Dobra je riba, ne zanimljiv lik u filmu.

Ako su vec hteli klishe likove, mogli su da naprave da bude ruskinja i da glumi Olga Kurylenko [8D]

hah, da, ali to nije samo klise, vec kameron pravi omaze samom sebi i ostalima kroz ceo film:) pa tako imamo sigurni viver ili titanik padanje drveta, kao i misel rodrigez kao napaljenog marinca:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

 Sto se tice 3da i vizuelnog dozivljaja 10+ ( "kamera" ni tu nema nista novo ) ali detalji su predivni naravno ... sve ostalo je prosek i uobicajno od price preko glume i poente filma ( ocaj ).  

meni je gluma sasvim okej, a plava riba je pokidala kako je odglumila, obrati paznju kolko stvari je ona inkorporirala u glumu i iskombinovala africke domoroce sa, ne znam, divljim zivotinjama i modernim ortakinjama. tripujem da ili je nenormalan glumac ili su snimali svaku scenu cetristo puta, posto je meni sve sto ona uradi savrseno odglumljeno i u pravoj meri (al potpuno pravoj, ni makac gore dole:) ). sto se mene tice, vrhunski odigrano sa njene strane. moja dva centa.

poenta ne znam zasto ti je ocaj, film jeste kliseiziran vise nego bilo koji film na svetu, ali poenta kao takva je sasvim u redu, stavise, vrlo lepa sto se mene tice. takodje je i aktuelna hiljadama godina otprilike.

NIKAD.

bas si smarac, a da znas kolko mi znaci...:(

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

hjo, pa onaj na'vi je ceo jezik i mos se parla, zabava za dokone [:D]

i kolko sam video lak je za nas srbende i gramatika i izgovor posto nismo glupi ameri sa ogranicenom fonetskom bankom:)

Nga-ru lu fpom srak

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ne sve nas:)

kameron moze da mi dira zicu stalno. opet ponavljam, setite se kolko ste se smorili sto jebeni robot ulazi u topljeni metal da knori. ej bre, pa sama premisa je debilna, a opet, covek zna da uzme klise i da od njega napravi nesto sto funkcionise, u prevodu, covek pravi pitu od govana najbolje na svetu i tu je tacka:)

sto se tice plave ribe, ona je samo moja, verujte mi, imam svoje emo razloge, a vi ih nemate, tako da ono, budite kolegijalni [:D]

ма имао сам и ја ОМГ моменте у филму, али ме сад пуцају неки други ОМГ моменти.

ово за омаж си рекао шта ја мислим. топ топова у многим пољима. један од најуспешнијих холивудских поп филмова у последњих неколико година.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...