Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prespavao celo popodne zato sto sam jutros ustao da obidjem rodbinu, i sad mi je onaj klasicni "probudio sam se nocu" skenj :/

Neam pojma sta da radim, verovatno cu neka piva iz frizidera da uzmem da se uspavam uz film neki.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

hvala Bogu popravi mi se rur sam od sebe, nije hteo da mi se rememberuje, pa me smaralo da se stalno logujem.

sutra posao a onda bleja ceo vikend... jos nekoliko meseci i kraj faxa... ufffff

nosiiii moj pecat na usnamaaaaa

edit: popravio se kurac... aj neka neko pomaze, svaki put kad se vratim na forum moram da se re-loggujem, u cemu je problem?

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

hvala Bogu popravi mi se rur sam od sebe, nije hteo da mi se rememberuje, pa me smaralo da se stalno logujem.

sutra posao a onda bleja ceo vikend... jos nekoliko meseci i kraj faxa... ufffff

nosiiii moj pecat na usnamaaaaa

edit: popravio se kurac... aj neka neko pomaze, svaki put kad se vratim na forum moram da se re-loggujem, u cemu je problem?

Ako koristis operu upgrade odradi na 10.10, mene je pre bas smaralo najgore.

Ako ne koristis operu nego drugi browser, onda klasicna prica oko kukija, remember my password opcija...

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Meni je login u jednom trenutku prestao da radi, baš pre recimo 3-4 dana, tako da nemam pojma o čemu se radi, pogledaću :)

Baš sam se lepo naspavao, plus volim ovakvo vreme, jedino mi nije baš po meri što radimo danas, ali šta ću, makar se radi kraće, a iovako treba da idem na nbgd nešto :)

Link to comment
Share on other sites

edit: popravio se kurac... aj neka neko pomaze, svaki put kad se vratim na forum moram da se re-loggujem, u cemu je problem?

meni se to deshavalo na mozili, pa sam preshao na operu i sve shljaka :)

edeste

danas cu opet da se izlezavam kao juche i da jedem roshtilj

poz

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

Jbte koliko se ususkam u letargiju kad se vratim za Jagodinu, nedelju dana se raspadam po kuci k'o tovljenik  neki, ne mogu sebe da nateram nesto da radim  [b)]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...