Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Srecna nova i sve najbolje rur druzino :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ja sam sinotj doshao oko 3, nisam vishe mogao da izdrzhim.

Otishao oko osam kod ortaka na gajbu, i do 9 se napio tekile prilichno fino, i otishli smo u neki klub oko 10. A tamo radost. Topao alkohol, odvratna guzhva, losha muzika, gomila gabora. Popio sam 2 topla shpricera, i glava je krenula da me userava, i tako celo veche. Inache neki likovi se potukli oko 2 i izbio fajront. Ne kapiram ljude koji mogu da useru sebi i drugima novu godinu ...

Inache drugari, sretjna vam nova godina. Sve najbolje ! Prcanje !

Link to comment
Share on other sites

Kad si cigan!!!

@tema: A vecheras repriza ( u zhivotu nisam ishao na to ) ali vecheras hocu :) s'obzirom da sam proshle god prvog januara od 7 uveche do 2 ujutru stajao u mestu na bulevaru jer smo ortaci i ja imali saobracajnu nesrecu, ovaj prvi januar ce biti valjda sjajan :D

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

prso je ceo koncept toga sa ovim zajebanim intrawobzornim komunikacijama i fajlsovima!11

a ne bi ni meni skodilo, malo da imam kvaliti tajm sa mojima jednom u sto godina...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

srecna nova, puno ljubavi i zdravlja!

bio u Expu, topless dj zenke, mrnjauuuu.

topless dj zenke su bulje dj, naravno. najbolji je bio cini mi se makedonac oko pola 4, 4, taman je razmrdao masu kada sam morao da palim. italijanka i rumunka su jebale na sceni, ukocio mi se vrat od gledanja. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...