Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nego sad slušam priču žene čija rođaka radi u bolnici u Valjevu, kad je umrla neka žena od nekih tamo bolesti, ova je morala da potpiše da je ta žena umrla od gripa. Tomicu u čmakicu!

ovde kod mene u bolnici je bilo vakcinisanje svih zaposlenih protiv gripa ("novog") od 500+ zaposlenih prijavilo se 10

Link to comment
Share on other sites

Ubicu se vise, ovo mi je 4 noc za zadnjih 7 radnih dana, i poslednje vece krene sranje EPSKIH razmera. Jebene platne kartice, budjavi i neodrzavani serveri, moj zivot i posao i aplikacije pisane da budu sto gore za setup. Znaci na korak sam da odem da budem alas/farmer/bilo koji kurac.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

igi, nije ti ovo blog :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

i mene na icq-u :) a ovaj igi kao da iz srbije nikad nije izashao :)

Pa naravno, zar nismo mogli nigde da putujemo dok nismo dobili vize pre neki dan ;) Izvinite ako smaram, ali ovo mi je prvi put da putujem negde a da nije klasichan odmor sa kupanjem i obaveznim opekotinama od sunca. Inache LIbanci su veoma slichni nama. Radije bi gladovali nego bili vidjeni na ulici sa starim modelom mobilnog npr. Generalno su veoma prijatan narod (dodushe nisam siguran da sam josh upoznao nekog muslimana ali sam verovatno posto chine oko 70% populacije). I da arapski jezik... onomatopeja pijanstva u nashoj percepciji, ali kada zensko zapeva zvuchi lepo

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...