Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ali nisu :)

Mislim ja sam bio u jednoj ultra-geto teretani, tu niko od ložana nije bio na mleku i plazma keksu i nije udarao u vreću, svi su furali suvu hemiju i bili agilni ko bandera :D

A i ovoj dvojici su mogli da uplate jedno 10 termina pred snimanje malo da vežbaju a ne da izgledaju ko da su taj dan ušli u teretanu prvi put :)

Još jednom, kapiram poentu priče, ali preterano je karikirano :)

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Ali nisu :)

Mislim ja sam bio u jednoj ultra-geto teretani, tu niko od ložana nije bio na mleku i plazma keksu i nije udarao u vreću, svi su furali suvu hemiju i bili agilni ko bandera :D

A i ovoj dvojici su mogli da uplate jedno 10 termina pred snimanje malo da vežbaju a ne da izgledaju ko da su taj dan ušli u teretanu prvi put :)

Još jednom, kapiram poentu priče, ali preterano je karikirano :)

meni se jako svidja sto si ti poceo cesto da stavljas smajlije :))). A to sto se ne slazemo oko dela u filmu,ko ga shisha :).

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

A i ovoj dvojici su mogli da uplate jedno 10 termina pred snimanje malo da vežbaju a ne da izgledaju ko da su taj dan ušli u teretanu prvi put :)

Još jednom, kapiram poentu priče, ali preterano je karikirano :)

pa dobro,ali ni ona dvojica sto obijaju stan od uciteljice nikako ne izgledaju kao klasicni lopovi,pa jebiga... :) fora i jeste u karikiranju. doduse i mene je smaralo sto lik nije upucan u skladu sa njegovim karakterom,ali je odglumio bar kako treba. ali definitivno su mi najjaci oni blejaci ispred pivnice. pravi balkanci :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Na kraju nas desetoro se dogovorilo da slavimo u stanu. Imaćemo 20000 din za piće i hranu. Samo ja da sredim neko ozvučenje i osvetljenje i to je to.

Koliko muke oko onog all inclusive-a. Te pola njih ne može da da 70E, te kad se složimo oko cene, onda neće rock/domaćicu, već samo house, a onda ovi neće samo house... Mislim nekad jednostavno želim da me neko uhvati za ruku i kaže "IDEMO OVAMO"!

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...