Jump to content

Dobri naši sugrađani :)


Lucky

Recommended Posts

Ovo je stvarno pozitivan topic, nije nikakav hejt :)

Provalim ja još pre dva dana da mi je, valjda od snega, pukao onaj plastični držač za tablicu, tako da sad tablica visi iskrivljena na jednom držaču samo ... i ja kao ok, izdržaće do kuće, međutim zaboravim da je skinem i tako se vozim dva dana već.

I za ta dva dana, jedno 10 ljudi mi je skrenulo pažnju na to da će mi otpasti registracija :) Ono, ljudi na ulici mašu rukama i pokazuju na tablicu, onda neki na prelazu kad vide isto dolaze i kao "e ispašće ti tablica" pa čak i drugi vozači koji mi idu u susret amblenduju, sviraju i kao "tablica, tablica".

Samo sam to hteo da kažem, baš je to nekako fino, odnosno nije da su svi vozači i pešaci loši i nesavesni :)

Link to comment
Share on other sites

pre neki dan lik čisti auto od snega na parkingu rukama, verovatno mu je unutra metlica a ne može da otvori vrata. u tom trenutku stiže drugi lik, parkira, vidi ovog prvog, daje mu svoju metlicu i čeka da ovaj otkopa vrata. nekako je na isti fazon priča. :)

Link to comment
Share on other sites

A to takodje pokazuje na to koliko si ti aljkav vlasnik automobila. :)

Bas me cudi da ti kao takav, pedantan, imas tako uneredjen automobil. Pa jos i nov.

Mada, poslednji put kada sam ga vozio videlo se dno gepeka... to je za pohvalu! :)

U pitanju je Korsa, Hondu ne vozim po snegu. I još pride potpuno si omašio topic :)

I nije uopšte aljkavost u pitanju, otpala je od snega, mož' svakom da se desi. A možda me neko i čukn'o, jer je registacija na jednom mestu malo onako ulubljena, malo u prečniku ali "duboko" :)

Bravo za sve druge drugare, vidite kako ljubav cveta :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

da pohvalim dvojcu vozaca i dvojcu radnika na Dejton JP pumpi. izvucem iz gepeka tockove od bajsa da naduvam gume na kompresoru i nesto pocne da me zeza ventil. prvo pocne da mi pomaze covek koji je pumpao gume, pa pridje i ovaj sto je cekao u redu... posto nismo uspeli da naduvamo gume pridje prvo jedan mladji radnik, a zatim i neki stariji. spontano se napravio mali forum oko mojih bajs felni. na kraju ovaj mladji radnik dveze pertlu na cizmi, obmota je oko ventila i nabije crevo od kompresota i pocne da naduvava. naduvasmo mi obe gume u jednoj lezernoj i opustenoj atmnosfteri, zahvalismose svi medjusobno, pozdravili i svak na svoju stranu. skroz pozitivno iskustvo. btw, bila je nedelja u sred dana. kapiram da je bio petak ta slika gradjanske idile bila bi posve drugacija.... [;)]

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...