Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

pa ono i jeste k'o dop, uzas. mozda napravim lazni nalog da mogu da gledam klinkice kod dreda na profilu lol

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

A ja sam popio 23 pretprosle godine . Ajde ko ce vise :)

Onaj koji je zunuo najvishe spida! [8D]

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

A ja sam popio 23 pretprosle godine . Ajde ko ce vise :)

nisi los torima:)

edit:

cek bre, jel normalno pivo il malo? ako je malo sta onda koji moj

da je napisao neko sa malo vishe dara,bilo bi mnogo bolje,ali je pogodio sushtinu.

mozda, ali kad vidim tolki emo frust koji se preliva po celom tekstu, smuci mi se, pa kolko god pogadjao sustinu...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

nego, reci nam sta se to desilo juce, sto si se potukao!

Ma ja radio i sve regularno ,pred kraj zhurke 10 indijanaca krenu da biju mog ortaka na na pola metra od shanka,i jbg ja se popeo prvo na shank krenuo da shutiram,skochio dole dobio po nosu,udario jednog,drugog,treceg, dobio u oko, za to vreme dotrchao ostatak moje ekipe, i jbg :D

Sjebao nos,oko,ruku,nogu...

Dobro sam proshao :D

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

e, da, kad zoves u kohol, najavi par dana ranije, ja sam sad zajebano zauzet...

ti zauzet, bumbi ne znam ni dal sam javio, krle će da mi odgovori kad mala pođe u prvi razred, napiću se na gajbi i poslaću vam slike i flašu alkohola svima pa ćemo da izmonitramo posle da smo bili u istoj prostoriji a svako nek nazdravlja kad oće lol :p

Edited by Nemanja

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...