Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ne bi mi skodilo malo holesterola, prema rezultatima krvi od pre nedelju dana za normalu koja iznosi 3.5-5.2 (necega) holesterola u krvi, kod mene je 2.6 [8D].

Daj nesto i za gvozdje, i to mi je slabo (4.4 a granice normale su 10-30 [8D]).

to ti je dobar holesterol :P potreban :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Ne bi mi skodilo malo holesterola, prema rezultatima krvi od pre nedelju dana za normalu koja iznosi 3.5-5.2 (necega) holesterola u krvi, kod mene je 2.6 [8D].

Daj nesto i za gvozdje, i to mi je slabo (4.4 a granice normale su 10-30 [8D]).

jebote, sad mi je jasno sto Vudi sr. stalno kuka. pa sta vi jedete ljudi

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Sad kad sam se vracao kuci, u busu klinac, mozda 2 osnovne, sa maskom na licu.

Prvo sam se nasmejao a onda jako smorio, kad sam malo bolje osmotrio klinju. Klinac, torba na ramenima veca od njega, naocare, stalno namesta naocare i masku, valjda mu smeta maska, al nece da je skine. Kao lik iz nekog filma, ono, keva mu naredila da nosi masku i to je to, nema rasprave. I tad sam se smorio kad sam pomislio sta mu verovatno keva sve radi, kontam da ce ga kupati dok ne krene u srednju, terati ga da uci ko nenormalan i tako ti radovi :( Mozda mi i ne bi tako delovao da nije imao naocare, ne znam...

Link to comment
Share on other sites

Baš sam pwnovao neke francuze u TF2ci, bilo skroz zabavno, jedino što sam izvalio da iako mi i dalje stoje statsovi oko vremena igranja, killova itd, achievmenti su uspeli da se nekako pogube. I sad svi trče sa kapama i novim oružjem, a ja ne! Nema veze, time je pobeda slađa! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...