Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

U pa dobro sta se ti chudis, hoce da ti napakosti kao JAO BIO SI DO JAJA AL ETO JA SE IPAK JEBEM SA DRUGIM I ETO TAKO

Sve su iste mater im jebem

ma rodjo chudo, kad mi je matori nemke pricao pre dve godine, hvala bogu poverovao sam mu pa sam malo iskulirao sve to <3 sranje. inache da nisam brate tako slusao starije sad bih skakao sa mosta. ovako mi seva, ali reko tu da napisem, prosto da ostane zapisano negde nekome kao shto su meni stariji pricali koliko su sve kurve.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Ijao kakvo vece... Vrh svirka u skcu, vrh bleja na Tasu, vrh vracanje pesaka gajbi...

Dodjoh do kola da odbacim neku ortakinju u dom i dok sam se isparkiravao izgrebem za medalju komsiji kola (branikom ofkors :D ), da ga vidim sad da busi u 7 ujutru vikendom, pizda mu materina. :D Nisam namerno, doduse, malo i dalje ostalo alkohola u krvi a i malo bila nezgodna situacija za parkiranje (jos vozim skodu karavan), ali nije bas da mi je zao. :D

Link to comment
Share on other sites

najjacha je bivsa riba koja me zove da mi kaze kako je nas sex bio nezaboravan, naravno pitam je zasto, pa kao sad sam se oshurila sa likom i nije uopste bilo dobro. naravno tu se nasmejem i kazem haha ok, tako ti je to samnom, svako dobro i laku noc

reci joj da se ne brine, uhodace se pa ce da se tucaju kao zmajevi za jedno mesec dana :))

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

uradio kolokvijum(poprilicno dobro),seo u kola sa 2 drugarice,i cuknemo se u Kosutnjaku...mili se,mala nizbrdica,krece kolona(ali samo na kratko),ona pusta kocnicu,za 2 sekunde htela valjda nesto iz kasete da uzme,i dum u lika ispred...nije neka velika steta,zvali policiju,smrzavali se sat vremena,ono,sve ok u sustini :).

mislio sam da veceras uradim neki rad za sutra,ali opredelio sam se za kuliranje :D.

Mogo bi da me upoznash sa tom drugaricom, ja volim glupe i bogate :)

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...