Jump to content

RUR Classic / Retro skin ponovo među nama!


Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

imam jedan problem..sta se desava? dali je do mene ili? preko opere kad otvaram rur(gde sam vec ulogovan) nece da mi otvori uopste..a na mozili gde sam krenuo da se ulogujem krene da se loguje ocitava i nikako da ocita..i sad kad udjem na mozilu i idem na 4um on me automatski prebaci na homepage ne ide na 4um, i kad tamo krenem na 4um on opet vrati na tu istu stranu...

nick REAL~

Link to comment
Share on other sites

izgleda da je nešto pokvaren lo-fi skin, isključili smo ga i sada bi trebalo da je sve u redu.

mislim da je bilo do toga jer kad sam promenio na taj skin sve se sjebalo..hvala :)

btw lucky, pa pre nego sto je pocelo ovo sve sa skinovima onaj stari :S nzn kako da objasnim :D

Link to comment
Share on other sites

ja sam tripovao da je retro najjaci skin ikada,ali sad vidim da mi vise odgovara ovaj dark2... zapravo,najvise mi odgovara ovaj dark2. sad gledam i ovaj iznad,tj stari skin i nekako je previse obican i naporan zbog te bele boje. ova crna je kul skroz.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

@ kru - Pozdrav i tebi! :)

@ nepismen - Kao što rekoh, to je default skin Invisiona kao što je sada default skin Invisiona ono što mi zovemo "RUR Light". Videću da li slučajno ima neki kao "Invision 2.x skin for 3.x" ali sumnjam.

@ svi - Moguće je da je Lo-Fi skin sad popravljen, uključićemo ga uskoro, za sve vas što ne možete bez RUR-a i dolazite čak i sa mobilnog dok ste na WC školjci! :)

Link to comment
Share on other sites

Dve bitne informacije za sve forumaše:

PROMENA SKINA (izgleda foruma)

Ako vam se ne dopada trenutni RUR Dark 2 skin koji je trenutno default na forumu, izvolite u donji desni ugao kompletnog foruma gde se nalazi dropdown meni za izbor skinova. Trenutno su dostupni:

RUR Light

RUR Dark

RUR Dark 2

RUR Orange

RUR Retro (Classic)

RUR Lo-Fi

Isprobajte ih pa furajte onaj koji vam najviše odgovara.

RUR Retro (Classic)

Proteklih nekoliko nedelja smo radili na tome da donesemo stari dobri RUR Retro skin, skin kojim je i počeo RUR forum. Sada i njega imate u drop-down meniju. Pošto je u pitanju beta, molim vas da nam skrenete pažnju na sve greške na koje eventualno naiđete, na sve bagove i propuste, kako bismo ih ispravili i svi opet uživali u tom predivnom forumskom izgledu od pre skoro deset godina!

svaka cast, retro all the way

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...